Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

ja dzisiaj załatwiłam wszystko co miałam w planach, chociaż nie wszystko jak bym chciała, ktos chciał za bardzo chyba mnie naciągnąć,

na egzamin się nie zapisałam bo chciałam na 25 września a takich terminów nie maja jeszcze naprzód wyznaczonych najdalszy wyznaczony 18 września to za wcześnie uznałam, muszę iść gdzieś za tydzień się zapisać,

odebrałam rower z regulacji i wróciłam na nim do domu ponad 8 km było całkiem przyjemnie na tym rowerku chociaż się bałam na początku,że się wywrócę bo dawno nie jeździłam,

jeszcze reklamacja szlifierki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzam się, żeby pracować w IT. Z tym, że nie potrafię sobie wyobrazić co takiego tajemniczego tam ci ludzie robią, że im się płaci jako "specjalistom". To jakaś zamknięta sekta. Nie wierzę, że ta praca wymaga 5-letnich studiów i wielkiej wiedzy. Większość teoretycznej wiedzy się nie przydaje zapewne. Właściwie to nie wiem jak się mam za to zabrać, co czytać.

 

A czas leci, postanowiłem że do 30-stki skończę jakieś studia i zacznę pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe,a ja się przymierzam żeby pracować w branży górniczo-hutniczej,z tym, że nie potrafię sobie wyobrazić co takiego tajemniczego tam ci ludzie robią, że im się płaci jako "specjalistom". To jakaś zamknięta sekta. Nie wierzę, że ta praca wymaga 5-letnich studiów i wielkiej wiedzy. Większość teoretycznej wiedzy się nie przydaje zapewne. Właściwie to nie wiem jak się mam za to zabrać, co czytać:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, to życzę wytrwania w postanowieniu. ;)

 

Ciekawe spostrzeżenie dotyczące "specjalistów", też czasami się nad tym zastanawiam. Pracowałem pół roku w banku, można powiedzieć jako "specjalista" od wszystkiego, praktycznie bez doświadczenia, całkowicie ukończonych studiów (licencjat z zupełnie innego kierunku), bez szkoleń i myślę, że dobrze robiłem to co należało do moich obowiązków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×