Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

też dochodzę do tego wniosku, lepiej żeby czas zaleczył rany, niż gdybym miał zawalić rok na studiach przez to. A lepiej odstawić od razu czy zmniejszać dawke przez kolejne 2 tygodnie czyli brać po 10mg/dzien ?

Od razu, ewentualnie przez 2 dni zjesc 10mg i tyle

 

-- 26 sie 2014, 14:10 --

 

Zeby nie bylo tak ze za miesiac cie depresja rozwali a zaburzenia lekowe to poczatek :roll:

czesto deprecha zaczyna sie od stanów lekowych

 

-- 26 sie 2014, 14:11 --

 

depas: Ile trwaly u ciebie uboki na sertralinie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mija 6 tyg. na 20 mg paroksetyny i 100 mg lamotryginy. Nie widzę praktycznie żadnej poprawy w depresji, do tego mam niesamowitą awersje do jakiegokolwiek wysiłku fizycznego czy intelektualnego, całe dnie spędzam w łóżku, zero aktywności poza leniwym patrzeniem w neta i prysznicem, myciem zębów na siłę. Nie jestem w stanie funkcjonować praktycznie w każdej dziedzinie życia.

Od jutra podwajam dawkę paro i czekam, chociaż nie wróże sobie żadnych rewelacji, będę też musiał przełknąć pewne działania niepożądane paroksetyny :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

estera1, na razie mam dosyć mieszania lekami, więc najlepszym wyjściem będzie zwiększenie dawki. Zmienię leki i zaś wpadnę w błędne koło, nie sprawdzając do końca możliwości poprzednich leków a to do niczego nie prowadzi.

 

aha, z plusów to lęk wolnopłynący się zmniejszył i nastrój jest stabilniejszy ale na bardzo, bardzo niskim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu dołożyłem do Paro ( od dwóch dni ) rosyjski środek nootropowo- antydepresyjny LADASTEN .

Poczułem wiatr w żaglach . Piękna sprawa ten duecik . Naprawdę . Załatwiłem dzisiaj w obcym mieście tyle spraw związanych z autem , a wszystko na luzie i bez cienia lęku . ---

---Bromantane (nazwa handlowa Ladasten) jest pobudzającym leków, przeciwlękowe właściwości opracowanych w Rosji w latach 1980, [ 1 ] [ 2 ] , który działa głównie przez hamowanie wychwytu zwrotnego zarówno dopaminy i serotoniny w mózgu [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] , chociaż ma też antycholinergiczne skutki w bardzo dużych dawkach. [ 7 ] [ 8 ] To był wykorzystywany jako środek dopingu do poprawiania wyników sportowych, a kilka sportowców pozytywny wynik leku Na 1996 Atlanta Olympic Games , [ 9 ] , po której został dodany do listy zakazanych jako pobudzających i maskowania środka . Badania nad tą grupą leków jest dość obszerna i duża rodzina pochodne są znane, choć bromantane pozostaje najlepiej studiował, [ 10 ] , a badania kliniczne nadal do zastosowań takich jak zwiększenie wytrzymałości w ekstremalnych warunkach. [ 11 ]

 

Wyniki badań wskazują, że połączenie działań uspokajających i psychostymulanty w widmie aktywności psychotropowe bromantane jest skuteczna w leczeniu asteniczny zaburzeń w porównaniu z placebo. Uważa się za powieść posiadające właściwości zarówno pobudzające i przeciwlękowych. [ 12 ]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu dołożyłem do Paro ( od dwóch dni ) rosyjski środek nootropowo- antydepresyjny LADASTEN .

Poczułem wiatr w żaglach . Piękna sprawa ten duecik . Naprawdę . Załatwiłem dzisiaj w obcym mieście tyle spraw związanych z autem , a wszystko na luzie i bez cienia lęku . ---

---Bromantane (nazwa handlowa Ladasten) jest pobudzającym leków, przeciwlękowe właściwości opracowanych w Rosji w latach 1980, [ 1 ] [ 2 ] , który działa głównie przez hamowanie wychwytu zwrotnego zarówno dopaminy i serotoniny w mózgu [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] , chociaż ma też antycholinergiczne skutki w bardzo dużych dawkach. [ 7 ] [ 8 ] To był wykorzystywany jako środek dopingu do poprawiania wyników sportowych, a kilka sportowców pozytywny wynik leku Na 1996 Atlanta Olympic Games , [ 9 ] , po której został dodany do listy zakazanych jako pobudzających i maskowania środka . Badania nad tą grupą leków jest dość obszerna i duża rodzina pochodne są znane, choć bromantane pozostaje najlepiej studiował, [ 10 ] , a badania kliniczne nadal do zastosowań takich jak zwiększenie wytrzymałości w ekstremalnych warunkach. [ 11 ]

 

Wyniki badań wskazują, że połączenie działań uspokajających i psychostymulanty w widmie aktywności psychotropowe bromantane jest skuteczna w leczeniu asteniczny zaburzeń w porównaniu z placebo. Uważa się za powieść posiadające właściwości zarówno pobudzające i przeciwlękowych. [ 12 ]

 

 

Fajna rzecz, czy ten lek jest w miare bezpieczny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna rzecz, czy ten lek jest w miare bezpieczny??

Kalebx3 z tego co mi się kojarzy (wypowiedzi nt. drugów na forum) raczej się tym nie zastanawia i nie przejmuje :)

 

Akurat tym razem panie Pinstah nie jest to drug , a lekarstwo na receptę z apteki , tyle tylko ,że nie rozprowadzane w polskiej farmacji . Nie jest to w prochu , a w orgyginalnym opakowaniu jak każdy z leków.

Z dragami skończyłem ponad 140 dni temu ( kiedy sie strułem ) , wszelkim syfem i nie syfem z RC .

Postanowiłem odpocząc od trawy na rok ( co mi się jak dotąd udaje ) . Co więcej ? Choć to moje takie małe tłumaczenie chciałbym ,żebys wiedział ,że BARDZO się od jakiegos czasu zastanawiam , czy coś jest bezpieczne , czy niebezpieczne .

Jeśli chodzi o Ladasten, co moge powiedzieć ? Jak dla mnie jest to bomba , lek dodający energii i motywacji .

Konkretny psychostymulant ! Chyba byłby( a raczej na pewno ) najodpowiedniejszy dla ludzi z tego typu depresją , która charakteryzuje się brakiem energii i ochoty do życia , ospałością , brakiem motywacji etc .

W ulotce tego leku jest napisane,że może sie nadać w leczeniu neurastenii. Wiem osobiście jedno ( choć jak dotąd zjadłem tylko 5 tabletek ) jest to lek z dużym potencjałem leczniczym . Likwiduje senność na tyle ,że wzięty przeze mnie o godzinie 10 rano utrzymuje czujność charakteryzującą się problemami z zzaśnięciem jeszcze koło 1 w nocy . Ma także silne działanie antydepresyjne ( biorę razem z Paro ). Ni wiem jak jest z tolerancja na tym leku .Dzis zmniejszyłem dawkę do połowy tabletki i po godzinie stwierdziłem ,że jednak za mocno ( w sumie jestem wrażliwy na leki ) wtym sensie ,że bardzo mnie pobudził psychiczne. Z tego co jeszce zauważyłem lek ma działanie antylękowe ( rzadziej biore na nim benzo ) i nootropowe . Lek naprawdę warty swojej ceny ( w najtańszym sklepie razem z przesyłką cos koło 80 zł + 50zł przesyłka ) , razem 130 zł( kupując z kimś na spółe można zmniejszyć koszta przesyłki - lek podobnież jedzie do Polski 3000km ) . Wiem ,że to drogo , ale jak dla mnie za takie dzialanie jakie daje ten lek warto go przynajmniej wypróbować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chciałem nic sugerować :) Poprostu wyszedłem z założenia że nie zadajesz sobie raczej takich pytań :) Dziwi fakt, że skoro to tak dobry lek...nie jest on normalnie dystrybuowany u nas. Mam nadzieję że nie okaże się że sobie tym zaszkodzisz...a syf RC to dramat (ja na szczęście nie miałem okazji się z tym zetknąć bo zanim zaczynały się moje problemy, smartszopy w Polsce jeszcze nie istniały..- lub nie były na tyle rozreklamowane abym się o tym w porę dowiedział i zechciał spróbować :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK Pinstah ;)

Z tego co piszesz wygląda ,że masz duże szczęscie ,że nie "pomagałeś" sobie ulżyć syfem ze smartshopów -tylko na tym zyskaleś . Ja kilka naście razy raczyłem sie u nich tymi ich pseudotrawami i psudohaszami o dziwacznych i wyjątkowo głupich nazwach . Powiem Ci szczerze ,że gówno to niesamowite , w dodatku mocno wali w łeb i szybko schodzi . Najczęsciej na drugi , trzeci dzien po tym łajnie czułem się psychicznie nie najlepiej ( nerwówka , zaniżony nastrój ) . No cóż , szybko to rozpoznałem i choć nie cierpię obecnego premiera to za to (że zlikwidował te trucicielskie kramy ) jestem mu wdzięćzny . Wiele Istnień ludzkich uratował ten polityczny nieudacznik.

Pytasz się dlaczego jeśli Ladasten jest taki dobry nie ma go w Polskich aptekach ? Naprawdę nie wiem , może Rosjanie słabo promują ten lek , może są inne bardziej polityczno- marketingowe powody . A może nie chcą Rosjanie byśmy jako Naród wypełzli z depresji( żart ) . Tak to jest ,że gdyby w UE wynależli i wypromowali ten lek już by gościł w naszych układach nerwowych . Cóż więcej ? Wiesz Pinstah trzeba ten lek samemu osobiście wypróbowac by mieć swoją właśną o nim opinię ( której nikt wtedy nam nie podważy ) . Nie wróżę kariery temu lekowi w tym naszym kraju , oczywiście z tych wględów ,ze nie ma go w oficjalanej liście polskiej farmaceutyki. A to tak jakby dla nas nie istniał .Jednak wystarczy wyjśc poza utarte schematy( acz bezpieczne )w naszym leczeniu i można śmaiło zaryzykować z tym lekiem . Szczególnie po takich opiniach jak moja , czy innego Forumowicza Marka77.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×