Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy warto mieć faceta ? / kobietę ?


Rekomendowane odpowiedzi

tosia_j,

 

a czy Ty czasem nauczycielką nie jesteś :D ?

Bibliotekarz szkolny. :D

Niko - odpowiadalam na pytanie "czy warto miec faceta( gdy ma sie dziecko niepelnosprytne)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niko - odpowiadalam na pytanie "czy warto miec faceta( gdy ma sie dziecko niepelnosprytne)"

Ale chyba ten facet jest ojcem tak samo jak Ty matką, prawda? Więc to nie do końca taka odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Warto miec kogoś, warto byc z kims" jakby tego nie formułowac, kojarzy mi się ze spotkaniem z prawnikiem, czy doradcą finansowym.

Wg mnie, tak warto byc z kimś, ale tylko gdy się go kocha, ze wzajemnością. Każda inna sytuacja ma dla mnie sens tylko w sytuacjach podobnych do tosi_j, czy wtedy kiedy jest to pewien kontrakt przynoszący obopólne korzyści np. dwoje samotnych starszych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapa, :D:great:

 

Potem zaczynają się tylko same problemy. A jak są problemy to trzeba się ich pozbyć ;]

 

 

 

o losie..a mnie sie wydawalo ze poblemy sie rozwiazuje

 

 

No nie do końca jest tak, musi być obopólna chęć rozwiązywania. Inaczej to dupa blada.

A że ja już nie mam na nic więcej sił, więc przyznaję się bez bicia, to mnie się nie chce.

Nie dziś, nie na stan obecny. Nie chcę kolejnego problemu, bo już ledwo ogarniam te co mam.

Więc lepiej się pozbyć problemu, niż je sobie dokładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc lepiej się pozbyć problemu, niż je sobie dokładać.
ee, tam z własnego faceta/kobiety sa duze pozytki :

- karmi zwierzeta domowe na czas nieobecnosci,

- jeżdzi na stację benzynowa po czekoladki w srodku nocy,

- jest poręczny na zakupy, wycieczkę, ogladanie filmu,

- drapie po plecach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć tak lub nie.

W swoim życiu byłam w jednym dość krótko trwającym związku, ale mimo że tak szybko się skończył to czas wspólnie spędzony wiele mi dał. Obecnie od kilku miesięcy spotykam się z kimś chyba wyłącznie dla fizycznej bliskości, seksu, wypełnienia pustki. Ze świadomością, że dopóki tego nie zakończę to nie zacznę czegoś nowego, prawdziwszego. Taki związek jest raczej niewiele wart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Warto mieć" kogoś bliskiego, dobrego przyjaciela/przyjaciółkę z którym można szczerze pogadać zawsze i o wszystkim. Człowiek chyba nie jest stworzony do życia wiecznie w samotności.

Ja byłem swego czasu ponad 2mc w szpitalu i na szczęście miałem kogoś bliskiego do kogo mogłem zawsze zadzwonić, pogadać kto mnie wspierał, pomógł mi przez to przejść. Samemu raczej nie zależało by mi na zdrowiu i szybkim opuszczeniu szpitala.

 

Na pytanie czy "warto być z kimś" niech odpowiedzą osoby doświadczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to z jednej strony chciałbym mieć kobietę a z drugiej panicznie się tego boję, moje jakieś raczej niezbyt rozwinięte relacje z kobietami też mi jakiejś wielkiej radości nie dały a czasami totalnie frustrowały. Zresztą ja jestem już tak stary że powinienem se miejsce na cmentarzu szykować a nie o miłościach myśleć. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto mieć faceta ? / kobietę ? Oczekuję porad i rzetelnych informacji od osób bardziej doświadczonych niż ja ...

 

A co Cię skłoniło do zadania tego pytania? Brzmi jak "czy warto mieć smartfona?"

 

Bo kiedyś sobie postanowiłam, że będę singielką z zasadami do końca życia. A teraz raptem mi się odmieniło. I trochę mnie to bawi, a trochę przeraża :shock:

 

Btw Smarfona póki co nie potrzebuję :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach to prócz aspektu seksualnego to de facto partnerka na stale raczej nie jest potrzebna.

Ze wszystkim można dać sobie radę samemu :twisted:

Patrząc z tej strony, przyjemność seksualna to stan psychiczny, który też można z powodzeniem osiągnąć samemu.

Związek jak najbardziej tak - z mojej perspektywy jest to duży boost do samooceny, pewności siebie i bezpieczeństwa. No, ale nie każdy tego potrzebuje, więc wspólne życie w czystym podejściu ekonomicznym jest tak czy siak lepsze, podział pracy zwiększa jej efektywność. : ) Człowiek jest jednostką ultra społeczną i nie da rady przetrwać sam z takim stanem psychicznym jaki miałby z DOBRYM dla siebie partnerem/partnerką, a związek to najbardziej zaawansowany, niepatologiczny sposób koegzystowania, który istnieje w naszym społeczeństwie. Wg statystyk na przedwczesną śmierć bez żadnych chorób wewnętrznych i używek narażeni są samotni mężczyźni i taksówkarze D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×