Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

jest straszna odpowiedzialność, przy niewyraźnych receptach mozna sie łatwo pomylić i wydać nie ten lek co trzeba albo nie tą dawke jak na recepcie nie ma dawki, jest duza kolejka, wszystko trzeba na szybko tak ze nie ma czasu jej sprawdzic jak masz 5 recept na kazdej po 5 lekow, zalezy od apteki, jak sieciowa w jakims centrum missta to jest masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha mnie zawsze rodzice besztali jak coś źle zrobiłam lub do domu przynioslam jakąś złą ocenę i chyba dlatego zawsze chce być dobra ale ogólnie dobrze mi z nimi jest

 

-- 08 sie 2014, 23:40 --

 

wiem ale mysle ze sobie pm oradzę w sumie wole teraz pracowac z jednej strony poki leki dzialaja bo się już wdroze w pracę i może szybciej wyzdrowieje tzn bede żyć bez lekow

 

-- 08 sie 2014, 23:44 --

 

mysle ze bycie najlepsza to brak dowartościowania u mnie wyuczomy schemat ze jak nawalisz to jestes nikim

 

-- 08 sie 2014, 23:46 --

 

a ty nie masx rodzeństwa bo ja mam starsza siostre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekt uboczny w postaci nasilonych stanów lękowych itp. po różnym czasie w zależności od leku, teraz czytam ze u innych np wenla przestaje całkowicie dzialac po paru miesiącach i sie pojawiaja skutki uboczne wiec cos w tym jest ze te leki działają dobrze tylko przez pewien okres, chyba ze ktos ma szczescie i dzialają dobrze dłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze.to mie efekt uboczny a choroba bo ja derealizavje i wyczerpanie fizyczne miałam gdy nie brałam lekow.tlumiona depresja i silne leki

 

-- 09 sie 2014, 15:01 --

 

lunatic pewnie masz rację leki przestają działać skoro u innych tak jest na mnie na razie działają może dlatego że zrobiłam sobie półroczną przerwę od wenly. Korzystnie jest robic przerwy i zmniejszać dawki. Chociaz ja kiedyś czytałam gdzieś że był taki chłopak który 12 lat jest na paro i dobrze mu jest. Kiedyś gdzieś na necie czytałam ze taki psychiatra się wypowiadał że te leki mogą przestać działać i wtedy trzeba zmienić na inne. Nie wiem jak jest z neuroleptykami może są trwalsze i nie maja takich skutków jak przy antydepresantach.

 

-- 09 sie 2014, 16:26 --

 

Lunatic czytałam przed chwilą o zespole Da Costy(dystonia neurowegetatywna) mi się wydaje że ja to mam. Podobno dobre sa na to brom. Nigdy nie słyszałam o czymś takim wiem że na to tez propapronal jest dobry. Chcę uwolnić się już od tych psychotropów. Mi się wydaje że tak się powinno nerwicowców leczyć bo antydepresanty jak sama nazwa wskazuje są przeciw depresji. Może na nerwicę są lepsze neuroleptyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neuroleptyki jeszzce krocej dzialają, ja juz ich nie biore bo dobre dzialanie sie skonczylo

 

-- 09 sie 2014, 19:05 --

 

Laura1234,

musialem znów zaczac brac lek podobny do twojego bo nie moge ogarnąć wściekłości na ludzi ktorzy mnie doprowadzili do takiego stanu, na widok mamy robi mi sie niedobrze, kazde jej słowo mnie irytuje i wyprowadza z rownowagi, najchetniej bym jej w twarz wykrzyczal ze nienawidze ich za to wszystko, jedne leki wyciszają a inne potrafia doprowadzic w drugą skrajnosć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze zrobiłeś lunatic. Myślę że wenle bierzesz. Pozostań na tym leku i nic już nie zmieniaj. Mnie też czasem ludzie irytują. Może warto by było porozmawiać z mamą o tym czemi Cię tak krytykowała. Miała jedynego syna i przez nią ty chodzisz do psychiatry. Jak myślisz czemu ona się tak zachowywała? w pracy weź sobie jakies benzo na rozluźnienie. Ja dopiero wstałam hehe mirtagen sobie wczoraj zapodałam. Ty pewnie w pracy jesteś. A tak w ogóle to skąd jesteś? bo ja z okolic Krakowa.

 

-- 11 sie 2014, 11:06 --

 

Ja nie wiem co robić nie wiem czy esci nie odrzucić i na samej wenli być. Ale musiałabym podnieść dawke wenli na 150 mg a mam skutki uboczne w postaci zaparć i zgrzytanie zębami w nocy czasami. A ty masz takie skuti uboczne? jak sobie z nimi radzić? Ja się martwię bo nie mam miesiączki już 3 tygodnie:( nigdy tak nie miałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie jestem w pracy bo dzis mam na popoludniu, nie wenle tylko paroksetyne bo nie mam wenli a do lekarza nie wiem kiedy pojde a musialem cos wziac natychmiast, poza tym nie jestem do konca przekonany co do dzialania wenli bo z tego co czytalem przestaje dzialac po kilku mieisacach, bralem ja dawno temu i wlasnie bylo cos takiego ze szybko przestala dzialac

 

-- 11 sie 2014, 10:16 --

 

paroksetyny nie cierpie ale trzeba jej przyznac ze po pierwsze ma stabilne dzialanie a po drugie potrafi wyciszyc u mnie wszystko w ciagu jednego dnia i nie nasila stanow lękowych na początku

 

-- 11 sie 2014, 10:19 --

 

z okolic Katowic jestem

 

-- 11 sie 2014, 10:22 --

 

mimo ze ta paro ma dosc silne dzialanie zamulające to mam po niej wiecej energii niz wczesniej, jednak stany lękowe bardziej dają w kość niz to zamulenie

 

-- 11 sie 2014, 10:31 --

 

co do skutków ubocznych to tak jak juz kiedys pisałem, kwasy omega 3 maja potwierdzone dzialanie ze je zmniejszają przy terapii SSRI i w ogole zwiększają efekt dzialania tych leków

 

-- 11 sie 2014, 10:41 --

 

Laura1234,

a jak sie czujesz na tym swoim połaczeniu? tzn co sie zmieniło na lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet dobrze ale mam objawy somatyczne przy leku spolecznym i powinnam zwiekszyc dawke

 

-- 11 sie 2014, 12:01 --

 

aha ok dzięki nie iwedziałam o tych kwasach omega 3

 

-- 11 sie 2014, 12:06 --

 

jak tu zwiększyć dawkę skoro mam taką sytuacje? robiłam badania labolatoryjne kosztowało mnie to 300 zł masakra no i tsh przy górnej granicy prolaktyna zwiekszona ale test po MTC w porządku niedobry stosunek FSH do LH reszta hormonów ok w normie ,parametr zaniżony przy morfologii krwi nie pamiętam jak on się nazywał ale on odpowiada za krwawienia. Jak byłam u dentysty to on był zszokowany miał problem przy tamowaniu krwi.Ledwo co sobie poradził

 

-- 11 sie 2014, 12:08 --

 

ja paro lubiałam dostałam to jako pierwszy lek i już na jednej dawce się dobrze czułam. Ale go odrzuciłam bo spać nie mogłam. To póżniej po kliki latach chciałam do niego wrócić i nagle mój orgaznim się zbuntował: wysypka świąd skoki ciśnienia, szum w uszach i omdlenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×