Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :papa::papa::papa:

 

Hey Kobietki :**********

 

A ja od rana zajeta , bylam na zakupach , pozniej u mojej przyjaciolki chwilke bo juz dzis jechala do Przemysla , do domu. A teraz tworzylam wisiorki bo mam zamowienie do sklepu na 10 szt.Kolezanka wlasnie je odebrala chwile temu . Mam nadzieje ze sie spodobaja.

 

Musze polfabrykaty zamowic bo wyrobilam wszytsko co mialam.Ale powoli sie cos sprzedawac zaczyna co mnie cieszy bo jako dodatkowe zajecie to tworzenie bizu mi bardzo odpowiada , lubie to , zajmuje mysli , i czesto stojac w kolejkach obmyslam nowe wzory:)

 

I dzien bylby calkiem fajny tylko glowa mnie boli i nie chce minac ten bol. Chyba odpogody , raz jest slonce , raz prawwie jak na deszcz i strasznie duszno.

 

Jutro kolejny etap tej rozmowy z minionego tygodnia.

 

Milego dzionka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, musisz mi kiedyś pokazać, jak to robisz, bo ja lubię takie rzeczy, ale nie znam wszystkich technik :brawo:

 

Dalej sprzedaję pocztówki przez internet i jestem zdumiona, że ludzie licytują i kwoty się sumują i niedługo przestanę się martwić, że w wakacje nie zarabiam :shock: A ja tylko sprzątam :yeah:

 

Mam piwo owocowe :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc czlowieg bez pracy i bez znajomych chyba nic nie jest wart :angel::(

Ja nie mam znajomych, do dzisiaj nie miałem pracy i wcale nie uważałem że jestem nic nie warty. Mało tego, uważam że jestem warty więcej niż większość tego chorego społeczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

Ja dziś też u doktora byłam, cudny człowiek jest, ale rozwalił mnie dzisiaj swoim tekstem "bo pani, to z tych martwiących się jest, prawda?" . A potem wzruszył " Bo ja widzę, że pani się bardzo krępuje do mnie pisac w razie wątpliwości. A to przecież jest moja praca."

 

Platku rozy, ja też robię sobie wszystko sama, co noszę. I robię na prezenty. Ale jakoś nie miałam odwagi jeszcze spróbowac na tym zarabiac. Ja lubię kamienie naturalne, ale też drewno, szkło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×