Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ramanujan, tam są różne kursy nawet nurkowania i tanatopraksji. Nie ma na ich stronie podanych. Muszę się dopytać jakie ruszają. Zwrot kosztów dojazdu i nie wiem jak ze stypendiami dla niepełnosprawnych bo dla bezrobotnych na pewno do tego dla wybranych osób możliwość podjęcia płatnego stażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pewnie ruszy w październiku a i tak będę miała zapie**ol od października bo mój kierunek do tego przygotowania do matury. Pewnie będzie trzeba z czegoś zrezygnować. Maturę to bym wolała w sumie za rok, ale to też bym miała ciężko bo w międzyczasie egzamin na technika. W tym półroczu lajtowo bo pierwszą kwalifikacje powinnam zdać, gorzej następną ale matura w maju a egzamin pod koniec czerwca.

 

-- 08 sie 2014, 09:58 --

 

Ramanujan, u mnie zimno i pochmurno.

 

hania33, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, wczoraj był bardzo zły dzień. Dzisiaj natomiast jestem pobudzony. Czekam aż zacznie większa dawka karbamazepiny działać i nastrój się ustabilizuje. A Ty jak się masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, w sumie moja obecna też mnie wkurza, ale nie bardzo mam wybór. Teraz jeszcze to pieczenie wewnątrz jamy ustnej jest, nie wiem jak się tego dziadostwa pozbyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

Widzę, że dziś jakoś wszystkich dopadło... Też mnie telepie dzisiaj, zwłaszcza że też dostałam nowe wytyczne od mojego doktora. Tu dawkę zwiększyc, tam zmniejszyc. Strasznie się boję, co z tego wyniknie :(

 

Ramanujan poczytałam w necie o twoim patronie, niezwykła historia, filmowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×