Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

LATEK1962, : :papa::papa::papa: hey , nie kawe odstawilam calkiem bo mnie po niej trzeslo wpadalam wpanike i chociaz uwielbiam i dawniej w kazdej knapie kawe zamwialam i kosztowalam to teraz juz nie pijam bo sie zle czuje ale trudno:) Kiedys to nadrobie.

 

A kuchnia juz sciana postawiona dawno ta co mi skuli cala z eby wymienic rure ale na malowanie nie mam na razie kasy i zrobie to jak znajde prace stala.

 

-- 08 sie 2014, 12:06 --

 

Ide rybke smazyc bo musze wyjsc pozniej na miasto . :papa::papa: Milego dnia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, to wczas po pracy, długo pracowałeś? Jak się czujesz dziś?

Pracowałem od 8:00, skończyłem wcześnie, bo było mało zleceń. Czuję się dobrze.

 

-- 08 sie 2014, 12:42 --

 

Nosz kurde, patologia u mnie w domu. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, dobrze. Dzis off to nadrabiam zaległości domowe ;)

Starszy syn z obozu wrócil w środe i nie do konca ogarnełam pranie bo pogoda kijowa była.

Czytałam że u Ciebie nie za fajnie. Haniu to pewnie przez to że sama nie wiem czy wracac czy zostac w DE. Tak między młotem a kowadłem :-|

 

-- 08 sie 2014, 12:51 --

 

Śmiercionauta, hej sąsiedzie :papa::papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kupiłem sobie lasagne w Biedronce na drugie śniadanie. Rodzicom oczywiście nie pasowało i mówili "wynieś to gówno z domu, my nie chcemy tutaj tego". Olałem ich. Podgrzałem lasagne w mikrofalówce i zostawiłem żeby ostygła. Gdy przyszedłem po kilu minutach jeść, okazało się że zjedli wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kupiłem sobie lasagne w Biedronce na drugie śniadanie. Rodzicom oczywiście nie pasowało i mówili "wynieś to gówno z domu, my nie chcemy tutaj tego". Olałem ich. Podgrzałem lasagne w mikrofalówce i zostawiłem żeby ostygła. Gdy przyszedłem po kilu minutach jeść, okazało się że zjedli wszystko...

Jak piszesz tak jak było to rzeczywiście jakaś masakra, najpierw mówią żeby wyrzucić a później sami jedzą, no masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kupiłem sobie lasagne w Biedronce na drugie śniadanie. Rodzicom oczywiście nie pasowało i mówili "wynieś to gówno z domu, my nie chcemy tutaj tego". Olałem ich. Podgrzałem lasagne w mikrofalówce i zostawiłem żeby ostygła. Gdy przyszedłem po kilu minutach jeść, okazało się że zjedli wszystko...

Jak piszesz tak jak było to rzeczywiście jakaś masakra, najpierw mówią żeby wyrzucić a później sami jedzą, no masakra.

To są ludzie chorzy z nienawiści do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatuś, jak unikasz kofeiny to dla smaku można zupełnie fajnie zbożówkę przyrządzić sobie.

 

Doberman, za każdym razem jak coś piszesz, to mi się wydaje, że im jest potrzebny szpital nie tobie :shock:

 

No to dzisiaj w domu mam warzywa do zjedzenia, ale późnym popołudniem jeszcze wyskoczę coś zjeść w mieście :smile:

Od wczoraj jakiś apetyt, bo zwykle to nie :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Doberman, za każdym razem jak coś piszesz, to mi się wydaje, że im jest potrzebny szpital nie tobie :shock:

Też tak sądzę. Niestety, jeśli ktokolwiek trafi do szpitala, to będę to ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×