Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

elmopl79, Międzywodzie

Ojej!!!To moje strony!!!Tzn.strony mojego dzieciństwa....

A wybierales sie gdzieś dalej,czy tylko okupowales Miedzywodzie:)?

 

-- 29 lip 2014, 19:08 --

 

Tojaaa,

Nie spadać,ale odpoczywać!!!

Zobaczysz,ze poczujesz sie lepiej!!!

Jak wrócisz,to nadrobisz zaleglosci:)

 

-- 29 lip 2014, 19:50 --

 

Lunatic

Ja w pracy mialam rak bez lekow.....mysle,ze dopoki będzie sie nas trzymac nerwica czy depresja,to takie samopoczucie będzie nam co jakis czas towarzyszyć....a moze nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,stany lękowe,a co z tym idzie szereg somatycznych przypadkow....zawroty Glowy,duszności takie,ze ledwo chodzilam,bo tak krecilo mi sie q glowie i chodzilam jak kaczka,potworne bole brzucha i siedzenie w kibelku po pól godziny,a potem wychodzilam z wc-tu jak wyplyta,jakby mnie cos wyssalo,polknelo i wysrało.....

Wtedy nie odzywalam sie do nikogo,bo nawet mowic mi się nie chcialo.....dlatego mieli mnie za niedojebanego gbura.....robilam swoje,ale slyszalam,ze sue ze mnę nabijają....przeciez nie moglam im powiedzieć,ze źle suw czuje przez ataki paniki/lęku....i tak by nie zrozumieli,a mieliby dopiero powod do kpin....

No ale byly tez dni,gdzie mialam takiego Powera,ze szok!!!Wtedy,to bylam dusza towarzystwa i zapierdzielalan jak motorek.Tak mialam.

 

-- 29 lip 2014, 20:27 --

 

Ferdynand k,

A tera wracasz tam spowrotem za cztery dni?

Ech,ja tez tak chce....!!!

Moge Ci zdradzić tajemnice,gdzie jest plaza na której jest spokój i cisza:)

 

-- 01 sie 2014, 21:06 --

 

HALO,jest tu kto?!!! :time:

Gdzie sie wszyscy podziewają:(?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie lepiej chwilowo bo neuropeltyk zaczal dzialac ale to kwestia 2-3 tygodni az znow przestanie, gadalem z jedną osoba ktora brala 4 lata jeden antydepresant ale w ogole nigdy nie miala depresji ani nerwicy, brala na co innego, przy probie odstawiania bylo to samo co u mnie, sennosc, osłabienie, brak energii ktore w ogole nie chcialy przechodzić, wniosek taki ze długotrwale stosowanie prowadzi do uzaleznienia a farmazony lekarzy czy innych osob o tym ze to nie uzaleznia i ze niby uzupelnia braki serotoniny i daja jekis trwaly efekt są po prostu kłamstwem bo inaczej organizm po odstawieniu funkcjonowałby normalnie albo lepiej a nie gorzej

 

-- 04 sie 2014, 10:54 --

 

moze w leczeiu krotkotrwałym sytuacja wygląda inaczej i mozna pozniej funkcjonowac normalnie, tego nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa,

Juz wrocilas z urlopiku?

 

Lunatic

Moja mama brala5lat paro....odstawila z dnia na dzien....nic jej nie bylo,a po odstawieniu czula sie bardzo dobrze.....Mysle,ze nie ma regoly.....

 

-- 04 sie 2014, 16:17 --

 

Arhol,

Witaj,witaj...:)

Czym nas wiecej tym weselej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, przecież niektórzy odstawiają i jest ok

no to mają widocznie szczęście, z każdym o tym nie gadałem, ale z tymi z którymi gadałem mi wystarczy zeby wiedziec czemu nie moge tego cholerstwa odstawic

 

-- 04 sie 2014, 17:55 --

 

Lunatic

Moja mama brala5lat paro....odstawila z dnia na dzien....nic jej nie bylo,a po odstawieniu czula sie bardzo dobrze.....Mysle,ze nie ma regoly.....

no ciekawy jestem ile bedziesz bez lekow jak odstawisz esci, chociaz i tak krotko bierzesz wiec moze byc wszystko łagodne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol,

Ja mam 92letnia ciocie-jakas tam dalsza rodzina,niewazne,ale jak widzę jak ona zasuwa po tym upale....kurcze,to mnie czasami jakis tlen,albo respirator bylby wskazany,a ona z balkonikiem:),zasuwa na autobus i na zakupy.....Co najważniejsze sama trafia:)

Ha,ha,ha....a ja jak pojade na zakupy samochodem i nie zaparkuje w "umówionym"miejscu,to po wyjściu ze sklepu dwoje sie i troje,żeby przypomniec sobie gdzie stoi samochod.....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×