Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie ogarniam jak tatuażysta może podjąć się takiej pracy

Zacznijmy od tego, że żaden ogarnięty tatuator nie skopiuje w 100% czyjeś pracy. Chyba, że ktoś jest idiotą i nalega na to, przy czym dodaje że zapłaci w pizdu hajsu za to - spoko, ale zrobił bym mu to mniej więcej tak jak ten koleś :mrgreen:

 

Tymczasem jestem zakochany w pracach Roberta Żyły :roll: Czas się dowiedzieć ile za sesyję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ogarniam jak tatuażysta może podjąć się takiej pracy

Zacznijmy od tego, że żaden ogarnięty tatuator nie skopiuje w 100% czyjeś pracy. Chyba, że ktoś jest idiotą i nalega na to, przy czym dodaje że zapłaci w pizdu hajsu za to - spoko, ale zrobił bym mu to mniej więcej tak jak ten koleś :mrgreen:

 

Tymczasem jestem zakochany w pracach Roberta Żyły :roll: Czas się dowiedzieć ile za sesyję...

Jak mniemam,1200-1500 jak u syćkich D:,zauważyłem że rzadko kiedy ktoś przekracza te kwotę.

A Niuniek czemu nie D: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, nie no jak już to bym na konwent się wybrał (pisał że będzie np w Wawie w tym roku), raz że ciut taniej, dwa - mój klimat :) Oczywiście też dojdzie hotel itd itp ale to w sumie wyszedł bym powiedzmy te 800, czyli tyle ile normalna sesja w Hiszpanii.

 

Z drugiej strony, tak sobie myślę... jakbym miał wybierać: Pancho (3k) czy Żyła (razem z tym noclegiem itd też powiedzmy że 3k) to szczerze... nie wiem, ale chyba Żyła :roll: Pancho robi duże powierzchnie, ale mało detali, mało szczegółowe prace ma. Żyła z deka odwrotnie... zrobi może ciut mniej na jednej sesji ale znajdzie się tam wszystko co ma być :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, syćko kwestia motywu..czy na 1 sesji da się zrobić D: (zapomniałem co planujesz obecnie) jeśli tak to konwencja jak najbardziej D:

Ja zaś po zderzeniu się z rzeczywistością (hotel,lot) rozmyślam czy ten Dublin ma sens D:

Raczej tak,zawsze co nowego w żywocie,w kraju już gnije dobre 10 lat albo więcej D: można by się kopsnąć poza granice :lol:

 

-- 30 lip 2014, 15:55 --

 

Z drugiej strony, tak sobie myślę... jakbym miał wybierać: Pancho (3k) czy Żyła (razem z tym noclegiem itd też powiedzmy że 3k) to szczerze... nie wiem, ale chyba Żyła :roll: Pancho robi duże powierzchnie, ale mało detali, mało szczegółowe prace ma. Żyła z deka odwrotnie... zrobi może ciut mniej na jednej sesji ale znajdzie się tam wszystko co ma być :P

Jak realistyki,to czemu nie Tofi D: ?

blisko masz,cenowo też ok D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, Toffi też robi dużo i mało szczegółowo. Oraz nie zrobi mi, przykładowo, kotka... :P No chyba że mu utnie łeb na 4 części i zrobi z nich jakieś puzzle, bo tak ja widzę jego styl :mrgreen::lol:

 

Kurde niech mi się znajdzie jakiś darczyńca, 20k i problem dziar mam z głowy na jakiś czas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak real to może Nikko? :D nie moja stylistyka zupełnie, ale miażdzy

 

https://www.facebook.com/nikkohurtadofanpage/photos_stream

 

 

Ech, miałam pooszczędzać na nadchodzącą zimę, a już sobie zaklepuje terminy na sierpień i grudzień... mama z domu by mnie wyrzuciła, gdyby już tego nie zrobiła ;p :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, taa...USA spoko :mrgreen:

Co do terminów..dopsz,przegrałaś duszę .

Ja nadal rozważam Dublin kusi,ale koszta pobytu to kosmos lekki (500 pln za dobe minimum) + lot + obcy kraj (tak,wbrew pozorom to też lekki problem D: ) ale to się zobaczy..mimo syćko raczej jestem na "tak" mam nadzieje że jednak w max 4-5 sesjach uda się zmieścić .

Ewentualnie Gdynia i do Jaromira

Ale..jednak zagranica kusi D:

 

-- 01 sie 2014, 07:31 --

 

10329094_354830811335593_316713472405221102_n.jpg?oh=94228ccec0a4a5b1d511387a4f8f0e5f&oe=544383C5&__gda__=1413154040_349b2265fba218af98b1c07c10120520

https://www.facebook.com/przemyslaw.malachowski/media_set?set=a.507071985999319.114387.100000895665011&type=3 jeśli chodzi o B&W nasz rodak miecie,te detale,holy shit.

https://www.facebook.com/klvacdavid/media_set?set=a.104929619549473.2590.100000973075532&type=3 pan Klvac też daje radę D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, taa...USA spoko :mrgreen:

 

Nikko będzie teraz na konwencie w sztokholmie, planuję się wybrać właśnie i biję się z myślami, czy do Gieny z 9th circle nie pisać i pytać o termin wtedy, bo też przylatują :roll:

 

A co do Klvaca to Brno blisko i tańsze, ja bym brała ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, w sensie? Że dodają knedle nawet do knedli D: ?

Pan Klvac wydaje mi się renomowanym artystem,zbyt renomowanym by gadać z plebejami z cebulandii polandii,ale kto wie :lol:

 

To nawet ciężko wyjaśnić, ale to naprawdę specyficzny naród :D

No Czesi nie bardzo przepadają za Polakami, ale Brno to nie Czechy ;p

Może jak wystosujesz mail w jego języku to zaplusujesz-w razie czego polecam się (niech się w końcu na coś przyda dyplom z filologii czeskiej :mrgreen: ) :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak real to może Nikko? :D nie moja stylistyka zupełnie, ale miażdzy

 

https://www.facebook.com/nikkohurtadofanpage/photos_stream

 

 

Ech, miałam pooszczędzać na nadchodzącą zimę, a już sobie zaklepuje terminy na sierpień i grudzień... mama z domu by mnie wyrzuciła, gdyby już tego nie zrobiła ;p :twisted:

10320483_635809433161336_4451340710019273768_n.jpg?oh=839d7328137c123afa9d93662d22c19c&oe=543A0F64

Musk rozjebany 8)

renee Ty to szybciej polecisz z dziarami niż ja :D Pochwaliła byś się przynajmniej co już masz...

Another question, mieszkasz w UK czy gdzieś tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×