Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy,

 

Infinity, :********* nie mam pojecia niestety :bezradny::bezradny: szkoda biedaka.

A czemu nikt dzis nie podjedzie?

 

Jak sie czujesz?

 

Nie podjedzie. Jeden odsyłał do drugiego. Niektórzy byli nawet nie przyjemni. Niektórzy ok, ale to wyjątki bo żona sołtysa się dzwoniła do znajomego z osp dopytać się co robić i babka z alarmowego była przyjemna ale tu na tym że była przyjemna się skończyło, podała numer interwencji kryzysowej a ci kazali skoro urząd gminy nieczynny czekać do jutra. Jedna organizacja zajmująca się dziki ptakami stwierdziła że nie będzie przyjeżdżać bo nikt im za to nie zwróci, przyjmą jeśli ja bym zawiozła. Wet całodobowy z powiatu odesłał do gminnego, a ten nie przyjmuje całodobowo. I tak od jednego do drugiego i albo telefon nie odpowiadał albo mieli w dupie.

 

Czuję się bardzo rozchwiana. Do południa dół, płacz, potem nakręcona tym boćkiem, teraz wściekła na sioche którą skoro oddała psa nic ją już nie obchodzi tym bardziej ja, pokazywała jakieś filmiki z działki , zapalili po papierosie i odjechali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, mam dokładnie to samo, obrażony na świat.

 

jasaw, nie lubię relaksacyjnej, uwielbiam smutną, ale teraz nie będę takiej puszczał.

 

Czy ktoś z was zamawiał książki przez internet w dedalusie (tania książka)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, łzy mi znów stanęły w oczach ale ze wzruszenia co piszesz Aniu i to co napisała Karinka. Nie za za za zbyt przejmuję się póki co boćkiem, takie rzeczy robię bardziej automatycznie, dopiero po czasie do mnie dociera. Myślała że pójdzie łatwo, a przekonałam się że nie ma szans i częściej można uzyskać pomoc od "zwykłych" ludzi niż organizacje czy osoby zajmujące się pomocą zawodowo, oni tylko wykonują swoją pracę albo i nie wykonują tylko grzeją stołki i od czasu do czasu zryw by się utrzymać tylko w robocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ja raz zamawiałem i nie byłem zadowolony ze stanu książek. Wiem, że to tanie książka, ale niektóre tytuły były w fatalnym stanie, chyba wysłali najgorsze jakie mieli. :mrgreen: Teraz jednak widzę, że parę tytułów ciekawych jest i zastanawiam się czy jednak by znowu nie spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, napisałam co myślę, ja tez cora cęściej awode sie na ludziach, nie tych njbliższych ale ogólnie... natury ufam ludziom i jestem pełna współczucia ...ale tak mnie wkurwiaja ostatnio babska, wtrętne babsztyle w pracy ...i to nie tylko mnie nas wsystkich, maja nasrane coniektórzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :*** dobrze, dziękuję że jestes

 

amelia83, dobiła siostra. Bliskie osoby bardziej bolą. Cały dzień zawodzę się że na nikogo nie można liczyć choć! Kolega ze szkoły przyjechał po mnie, woził po mieście i na dodatek mnie odwiózł choc kłóciłam się że wrócę autobusem, a ten jednak bardziej uparty. Może lekcja dla mnie że ludzie nie są ani dobrzy, ani źli, tylko różni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, z tym się zgadzam w 100%. Tego nie zmienimy, ale pzekonałam się, że na niekompetencję działa lekkie zastraszenie i uprzedzenie, że skoro ktoś /instytucja/ nie radzi sobie, to może trzeba poprosić o pomoc instytucję nadrzędną lub inną kontrolną. W moim przypadku onkretnym udało mi sie osiągnąć ostatnio jako taki efekt. Groziło mi zatrucie zapachami i związkami, których nie powinnam czuć w mieszkaniu. Nie było to dla mnie przyjemne, ale musiałam ratowac siebie i Męża, który, mało brakowało, a przepłaciłby zawałem.

 

-- 14 lip 2014, 19:59 --

 

Ramanujan, u mnie nie było problemu. Trzeba było zadzwonić tam i zgłosić problem, porozmawiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×