Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :papa::papa::papa:

 

U mnie dzis pochmurno i 20 stopni . ide zaraz do sklepu po chlebek , w przyszly czwartek bede miala tych samych gosci ktorzy u mnie byli miesiac temu na weekend i bardzo sie ciesze chociaz i bojam bo jak wiadomo zawsze na poczatku to mocno przezywam i zastanawiam sie czy dam rade .

 

Maggda92, no fajny glosik masz :) :yeah::yeah: mnie sie podoba i dobrze Cie taka rozesmiana slyszec:)

 

 

Infinity, Kasia jak sie czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, :************ mam nadzieje ze fryz poprawi Ci nastroj :)

 

mirunia, tak ja nawet na te urodzinki przezywalam gosci i pierwsze pol godziny mega nerwy i bujanie leki ... Pozniej za to super zabawa.

W sumie nie ma dnia zebym nie miala lękow czy zawrotow albo trzesiawki . Nie wiem czy to kiedykolwiek minie calkiem :x:bezradny:

 

mirunia, Ja dzis samopoczucie oprocz sennosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana bo to sie zmienia , ja na poczatku choroby jezdzilam autobusami i czulam sie wnich nawet lepiej niz w domu a teraz jazda autobusem wywoluje we mnie lęki duze i tak jezdze na raty , troche podjade , troche podejde no masakra.

 

 

LATEK1962, przykro mi ze tak sie czujesz .

 

 

Ja dzis tez kijowo zreszta kijowo od jakiegos czasu ten obrazek oddaje moja sytuacje :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, tia, nie doszła bo nie doszła wpłata do sprzedawcy. Sprzedaż anulowano a ja dostałam osta. Wysłałam skan potwierdzenia przelewu i anulowali osta i prześlą pieniądze mi na konto, tak jak pisałam.

 

Nie podoba mi się jak wróciłam do domu :why: Za krótko, tylko w sumie za tydzień odrosną a tak to musiałabym co 2 tygodnie chodzić, a na to szkoda i kasy i nerwów.

 

Też czekam na W. i pójdziemy na spacer

 

-- 10 lip 2014, 16:38 --

 

Teraz to mi się w sumie nic u siebie nie podoba. Małe oczka a próbowałam się pomalować to i tak ch** z tego :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam z e spaceru , wchodze do mieszkania a tu deszcz :shock::shock: z sufitu mi normalnie pada , cala podloga zalana , okazalo sie ze u gory u sasiadow nade mna rura pekla a ich nie bylo w domu :why::why::why::why: mam cala podloge do wymiany i sufit i sciany do malowania :why::why::why::why::why::why: wode mialam po kostki w przedpokoju i w kuchni

 

Zdenerwowalam sie tak potowrnie ze az mi sie slabo zrobilo i ciemno przed oczami. Mam dosc !!!!!!!!! Same problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam z e spaceru , wchodze do mieszkania a tu deszcz :shock::shock: z sufitu mi normalnie pada , cala podloga zalana , okazalo sie ze u gory u sasiadow nade mna rura pekla a ich nie bylo w domu :why::why::why::why: mam cala podloge do wymiany i sufit i sciany do malowania :why::why::why::why::why::why: wode mialam po kostki w przedpokoju i w kuchni

 

Zdenerwowalam sie tak potowrnie ze az mi sie slabo zrobilo i ciemno przed oczami. Mam dosc !!!!!!!!! Same problemy.

Ojej. Przykre. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×