Skocz do zawartości
Nerwica.com

SELEGILINA (Selgres)


Fightel

Czy selegilina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy selegilina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      11
    • Nie
      4
    • Zaszkodziła
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Depresyjny, a jaką masz diagnozę?

Nie wierzysz mi z tą selegiliną to zobaczysz jak Ci chętnie ją przepiszą.

 

Pójdzie prywatnie, zapłaci, to mu przepisze lekarz co tylko będzie chciał :-) Chodzi może raczej o to czy ta sergalina mu pomoże. Z tego co o tym leku piszą to na parkinsona jest.

 

Na nieśmiałość niektórzy piją alkohol, ale nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ten lek dostałem na zaburzenia nerwicowe bez jakiegokolwiek wspominania o nim lekarzowi, sam z siebie go zapisał

 

I jakie wrażenia masz z tym lekiem?

 

Do depresyjny jeszcze. Jak będziesz miał furę i kasę, to dupcie same ci się na kolana będą pchać, nawet jak jesteś nieśmiały. :mrgreen::mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresyjny, a jaką masz diagnozę?

Nie wierzysz mi z tą selegiliną to zobaczysz jak Ci chętnie ją przepiszą.

 

Pójdzie prywatnie, zapłaci, to mu przepisze lekarz co tylko będzie chciał :-) Chodzi może raczej o to czy ta sergalina mu pomoże. Z tego co o tym leku piszą to na parkinsona jest.

 

Na nieśmiałość niektórzy piją alkohol, ale nie polecam.

 

Są lekarze, również prywatni, co nie cierpią jak im pacjent sugeruje co mają zapisać.

 

Zresztą, odniosłam wrazenie, że depresyjny ma gora z 17 lat, więc założyłam, że chodzi do państwowego lekarza. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wisnia80,

narazie zadnych bo go jeszcze nie zacząłem, generalnie to była druga opcja po amisulpirydzie jakby zle dzialal, mialy dzialac podobnie, pobudzająco na zahamowanie psychoruchowe, ktore jest w niektorym typie nerwic, mial nie powodować stanów lękowych

 

-- 26 kwi 2014, 19:46 --

 

na zachodnim forum ma dobre opinie jezeli chodzi o leczenie depresji, w USA jest zarejestrowany do leczenia depresji w formie plastrów na skóre, nie doczytalem za to zadnych informacji jak ten lek ma się do stanów lękowych, czy moze powodował u kogoś czy działał przeciwlękowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie wiem dlaczego tak założyłaś. Mam 25 lat. Napisałem obszernie diagnoze, a wy mowicie niesmialy. Nie chce mi sie troche odpisywać.

 

Powiem Ci tak. Teraz lekarze nazywają to zespół lękowo depresyjny a dla mnie to złośc i smutek z powodu tego, że jesteś nieśmiały. Szczególnie w stosunku do dziewczyn. Wiadomo, że taka cecha charakteru utrudnia życie. Ale pakować się przez to w psychotropy to dla mnie przesada.

Ale to Twoje życie, więc zrobisz co zechcesz.

A czemu myślałam, że masz 17 lat to Ci mogę na priwie napisać. Jeśli Cię to interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie wiem dlaczego tak założyłaś. Mam 25 lat. Napisałem obszernie diagnoze, a wy mowicie niesmialy. Nie chce mi sie troche odpisywać.

 

Powiem Ci tak. Teraz lekarze nazywają to zespół lękowo depresyjny a dla mnie to złośc i smutek z powodu tego, że jesteś nieśmiały. Szczególnie w stosunku do dziewczyn. Wiadomo, że taka cecha charakteru utrudnia życie.

 

Hmm pragnę się nie zgodzić. Rozumiem co dolega depresyjnemu. Mam podobnie, z tym że u mnie to rozciąga się wszystkie dziedziny życia i nazywa się to fobia społeczna. Nieśmiałość odczuwa każdy z nas w większym czy mniejszym stopniu, gorzej jak się to przekształci w patologię i nie możesz normalnie funkcjonować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna zrozumiec lęk. Sam go nie rozumiem wiec jak może zrozumieć ktoś kto go nie odczuwa. Nieuzasadniony, ciągły. Zaburza wszystkie dziedziny zycia. Ciezko to juz nazwac życiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki za info, mialem przepisany ten lek jako alternatywe dla amisulpirydu a po nim niestety zaczynam miec jakies bole głowy i stawów połączone z uczuciem zmęczenia, nie wiem czy podniesienie prolaktyny moze dawać takie objawy czy po prostu juz sie skonczyło działanie leku, wczesniej przez 2 miesiace jak go brałem nie było tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SongoSSJ napisał(a):

Bardzo chętnie bym ją zażywał ze względu na to, że podwyższa poziom motywacji - wiele bym zrobił by zdobyć ten lek.

 

Pójdz prywanie do psychiatry to ci wypisze :)

 

nie sądzę ,że jak prywatny to już wszystko da na nasze zawołanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×