Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

A ja po raz ktorys dalam sie nabrac ze swiezaki rzeczywiscie chca sie spotkac ale do Gdyni im nie po drodze.

Weź tu się spotykaj, jak zawsze i wszędzie jesteś świeżakiem... Nawet jakbym była w mieście, miałabym problem się zebrać :-| Nie żebym krytykowała inicjatywę- też bym chciała mieć tyle zapału i otwartości do ludzi :-| Ciaglę nad tym pracuję ale sama chyba więcej nie wskóram

 

Niestety nikt cię na siłę nie wyciągnie. Musisz sama się zebrać. Wyjście do ludzi pomaga trochę. A towarzystwo trójmiejskie fajne. Raz na jakiś czas z Torunia do nich dojeżdżam. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Trójmiasta mógłby mi wytłumaczyć czy kupując bilet metropolitalny mogę jeździć po całym Trójmieście?

Przepraszam za głupie pytanie, ale zgłupiałam czytając o organizatorach komunikacji :P:roll:

...i przy okazji polecić jakieś fajne miejsce na obiad? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, Tak w całym trójmieście. Nawet dalej, 5 sek search w google...

Na jakim obszarze obowiązuje bilet metropolitalny?.

Bilet metropolitalny obowiązuje na obszarze 14 gmin, członków Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej:

Miasto Gdańsk;

Miasto Gdynia;

Gmina Kolbudy;

Gmina Kosakowo;

Gmina Luzino;

Gmina Pruszcz Gdański;

Miasto Pruszcz Gdański;

Miasto Reda;

Miasto Rumia;

Miasto Sopot;

Gmina Szemud

Gmina Wejherowo;

Miasto Wejherowo;

Gmina Żukowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KochajacyFacet, dzięki-zmyliła mnie informacja na stronie trójmiejskiej komunikacji, że obowiązuje tylko w Gdańsku i Gdyni, dlatego wolałam się upewnić u autochtonów :)

Candy14, Dzięki za linka, właśnie o takie obiadowe miejsce mi chodziło-żeby zjeść coś polskiego i domowego, a może znasz coś podobnego w Gdańsku? :) Wybacz, że męczę, ale w trójmieście będę jakiś 4 raz w życiu, na dodatek sama i fajnie byłoby trafić do jakiegoś poleconego miejsca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa polska kuchnia, bez rewolucji zoladkowych i zrujnowanego portfela - Bar Dominikanski na pietrze hali targowej. Przez moje kilka lat pracy w Śródmieściu, wyprobowam wiele, ale tam wracam ;-) Danie dnia 10-13zl.

W barze mlecznym Neptun za ta samą kasę, kilka razy sie pochorowalam.

Jesli lubisz inne smaki, polecam meksykańskie Pueblo.

Jest jeszcze kilka fajnych wloskich. Jakby cos pisz na priv, podpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam większość knajp żarciowych w Gdyni, w zależności od ceny i preferencji...

jestę testerę :D

 

Z droższych polecam Hana Sushi koło Klifu, tam można zostawić pół wypłaty zaznając japońskiego nieba w gębie...

i indyjskiego Taj Mahal na Władysława IV, można się załapać na lunche za 19zł od 12 do 15.

Pueblo dobre, La Vita znośna (te trzy koło siebie niemal, wszystkie koło mojej pracy xD)

 

Jest sporo naleśnikarni na świętojańskiej i Abrahama (ulica kantorowa), które też polecam.

 

Na wynos w Gdyni polecam BistroDuet :D Smaczne i tanie żarełko.

A moim faworytem ostatnio znowu jest bar mleczny Słoneczny bo ziemniaczki młode <3

 

i moja własna kuchnia.

 

 

a ja siedzę w pracy i się nudzę, ale muszę siedzieć, żeby być. I tylko paczeć w monitor i czekać na zgłoszenie. No kurna chata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokłdnie :)

Luny nie lubię, bo jakaś taka nieprzyjemna jest. Kiedyś po SORze wpadliśmy z M. i półleżałam na tych niewygodnych pseudokanapkach (atak bólu kręgosłupa) to babka- sprzątaczka na całą salę wydarła się do mnie, że jak mi nie wstyd tak leżeć, a raptem byliśmy my i jeden żulek O.o)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bistro luna nie jadłem, ale dużo ludzi tam zawsze widzę jak wracam z pracy.

 

-- 02 cze 2014, 18:46 --

 

Harry Haller, fajny nick masz :105:

 

Hermann Hesse go wymyślił... ;)

 

-- 06 cze 2014, 19:40 --

 

Krzysiu to wybierzmy sie nastepnym razem :) A Hallo Hallo caly jest fajny :D

 

Dziękuję Kaju :smile: Udanej zabawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×