Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Progressive, no tak , ale weź zaprosili Hardkorowego koksa i Dawida Ozdobe czy , który o mma nie wie nic , a walczy jak dziewczynka , pomimo tych kilku pożal się Boże niewypałów jest co pooglądać , nawet była chyba rok temu gala u mnie w Łodzi w arenie atlas , ale obudziłam sie jak zwykle z ręką w nocniku , wiec może innym razem mi się uda :)

 

Widzew gra lepiej niż łks ale bez sponsorów daleko żaden klub nie zajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przewiozlam sie dzis za Warszawe do ronda w Kołbieli, tam niestety byla duza kolejka jakby nie to to pojechalbym dalej. Chociaz trzeba powiedziec, ze w samej Warszawie pogoda jest ładniejsza niz za miastem. Ja jak jade to wloke sie 60 km/h bo bardziej traktuje to jako przejazdze i zrobienie cos z czasem niz jazda

w konkretnym celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Tu się nie ma czym chwalić bo w bardzo krótkim czasie... :bezradny: Strasznie mało jem, moja przypadłość, że popadam ze skrajności w skrajność, no ale po lekach roztyłam się jak świnia a idzie lato...nie chcę wyglądać jak prosiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Ale jeszcze muszę trochę zgubić niestety :roll:

 

-- 01 cze 2014, 20:01 --

 

Aranjani, Wiem, że robię źle ale to jest niestety silniejsze ode mnie :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, No tak :mrgreen: Jeszcze trochę i wrócę do swojej wagi :uklon: chciałabym jeszcze co najmniej 5, 6 kg

 

Aranjani, Taka przypadłość, ze skrajności w skrajność. Ale po lekach na prawdę przybrałam i już na siebie patrzeć nie mogłam... Z drugiej strony byłam już w tak tragicznym stanie psychicznym, że ładowali we mnie bardzo dużo różnych leków no a to odbiło mi się na wadze, niestety

 

-- 01 cze 2014, 20:06 --

 

wieslawpas, Może po lekach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×