Skocz do zawartości
Nerwica.com

KWETIAPINA(ApoTiapina, Bonogren, Etiagen, Kefrenex, Ketilept, Ketilept Retard, Ketipinor, Ketrel, Kvelux SR, Kventiax, Kventiax SR, Kwetaplex, Kwetaplex SR, Pinexet, Questax, Setinin, Symquel XR)


weronika

Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

161 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      115
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest nie tak jak powinno

Odstawilabym go bo czuje sie na nim słabo w ciagu dnia

Ale pomaga na strach przed programem niszczenia

I na bezsennosc

skoro pomaga na strach przed programem niszczenia to ja bym brał dalej. w dodatku lepiej po tym leku śpisz - więcej chyba korzyści niż strat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marian_Paździoch, program który wpływa na postawy i czyny ludzi z aurą czerwoną,

Nawet Ahma nie wiesz jak niechcący dobrze napisałaś :P Postawy i czyny "z aurą czerwonych" euroPiSd i POje..ów sie mocno zmienią już za niedługo i bedzie dobre "zniszczenie" XD jak brudy z maroko, senegalu, algierii w kalifacie paryża, turki w emiracie saksoni , pakistan w UK zaczną demolować auta, wysadzać metra jak im Partie Narodowe uje..ią socjal i jak tłuste, zajmujące 2łóżka brud-maciory z wąsem rodzące co roku jedno dziecko na zasiłki, kindergeld, itp. i ich ogiery nieroby dostaną szmatę do pucowania butów i zarabiania jak ludzie XD pompa

http://wyborcza.pl/1,75477,16033376,Francja__Skrajnie_prawicowy_Front_Narodowy_wygrywa.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę leki te które mam wypisane na dole;) Który może wpływać na krzepliwość krwi? Dziś się leciutko skaleczylem i po paru godzinach dopiero krew jakimś cudem zakrzepła...

Obiło mi się o uszy ,że kwetiapina i mianseryna mogą na to wpływać , ale nie mam czasu żeby sprawdzić te info. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Ahma już któryś raz odstawiła Solian żeby schudnąć. Za każdym razem jak dobrowolnie odstawia, pojawiają się u niej urojenia, omamy i nie wiem co jeszcze. Nie wiem, czy Jej nie ma kto pilnować? Już chyba trzeci raz odstawia leki i na forum wypisuje coś takiego. Dopiero co wyszła ze szpitala naładowana 5 lekami, a teraz sobie na sen zostawiła 200mg kwetiapiny, które w ogóle nie działa na objawy psychotyczne. Ahma chce schudnąć, przez Solian tyje. Wytłumaczenie jest jedno - kosmiczny poziom prolaktyny. Psychiatra w takim przypadku ma coś z tym zrobić. Na obniżenie prolaktyny podaje się leki, więc automatyczni te kilogramy pójdą w dół. W każdym razie ktoś Ahmę powinien pilnować, po co samemu sobie zaszkodzić i znowu wrócić do szpitala, na własne życzenie.

 

-- 27 maja 2014, 10:40 --

 

Vizir, daruj sobie takie komentowanie czyichś urojeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vizir, daruj sobie takie komentowanie czyichś urojeń.

No wiem, wiem :D:P Ale to był taki niekontrolowany wybuch osobistych uczuć nacjonalistycznych po tych wyborach do ParaEurolamentu, który zaowocował ładnie doklejającą się anegdotką :smile: juz nie beda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dostane prace bede musiała odstawić ketrel. nie dam rady wstawać na ketrelu o 6.30 bo czuje sie wtedy śpiąca i otępiała, dopiero gdzieś koło 8 to przechodzi. czekaja mnie bezsenne noce i atak pr. niszczenia. nie wiem czy nie lepsza izolacja i spokój duchowo-aurowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, dobrze sie czuje, a na forum panuje jakaś zbiorowa obsesja żeby brać leki, coraz bardziej czuje sie prześladowana i tu. chorzy jesteście wszyscy

 

-- 27 maja 2014, 21:57 --

 

khaleesi, dobrze sie czuje, a na forum panuje jakaś zbiorowa obsesja żeby brać leki, coraz bardziej czuje sie prześladowana i tu. chorzy jesteście wszyscy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, jakaś dziwna ta obsesja, skoro w ostatnim czasie wylądowałaś w szpitalu to chyba logiczne, że coś jest nie tak. Odstawiasz sobie sama leki i potem się gorzej czujesz. Jeśli dostaniesz w pracy jakichś urojeń to prędzej czy później Cię wyleją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałam dziś ketrel na bezsenność mam go brać 12,5mg .Czy dobrze sie śpi po tym leku?jak sie czuje na kolejny dzień?uzależnia ten lek?tzn.czy wzrasta tolerancja?codziennie trzeba brać czy można awaryjnie w razie problemów z zaśnięciem?łatwo odstawić ten lek bez skutków ubocznych?Czytając ulotke zaczynam sie bać tego leku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, już trzeci raz odstawiasz sobie Solian albo Abilify, wylądowałaś ostatnio w szpitalu, teraz masz nawrót urojeń. Już kilka razy się to źle dla Ciebie skończyło i było to widać nawet na forum. Po co kolejny raz rzucać sobie kłody pod nogi, no litości. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne a nie tycie spowodowane nadmiarem prolaktyny. Z urojeniami nikt Cię do roboty nie przyjmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marian_Paździoch, najgorsze, że Asia tyje czy zażywa czy nie zażywa leki. :bezradny: Dobrze już było to zaczeła odstawiać po kolei każdy. Przy pięciu lekach nie maiła wzmożonego łaknienia ale bała się, ze za dużo.Wiedziałam, że znowu będzie to co wcześniej. Jeszcze przy abilify miała lekkie urojenia a teraz to jest kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, więc problem leży w przemianie materii może, neuroleptyki ją spowalniają. Solian podnosi mocno prolaktynę a ona u kobiet może powodować tycie i inne problemy. To dość nieodpowiedzialne, odstawianie sobie leków które już któryś raz z kolei przynosi nawrót urojeń widoczny w postach które pisze. Dopiero co wyszła ze szpitala obładowana arsenałem leków przeciwpsychotycznych. Po co znowu na własne życzenie lądować w szpitalu. Tym bardziej jeśli chce się normalnie funkcjonować i iść do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200mg kwetiapiny nie załatwi sprawy. To co najwyżej dawka przeciwdepresyjna. Przeciwpsychotyczna zaczyna się od 400mg w górę. Przecież doświadczenia życiowe powinny czegoś nauczyć, tym bardziej któreś tam z kolei, dotyczące tego samego problemu. Jeśli Solian pomagał, a brała go długo więc pewnie tak, to po co na siłę szukać innego lekarza. Ilość leków na schizofrenię jest ograniczona i lekarz przecież nie wynajdzie nagle nowego preparatu. Jeśli zobaczy jej wypisy ze szpitala, to będzie wiedzieć jakie leki pomogły i nie dokona żadnych cudów - po prostu przepisze to, co już się kiedyś sprawdziło.

Nie wiem, ja dla własnego dobra w ChAD biorę leki które hamują mnie przed górkami. Mimo że od długiego czasu jestem w depresjach lub subdepresjach, wolę brać leki pacyfikujące mnie niż znowu zaliczyć kolejne przygody, które źle się dla mnie skończą. Raz dowaliłem sobie sam duże dawki dwóch antydepresantów i się okazało że co tydzień wydawałem grubą kasę na bezsensowne podróże i do tej pory spłacam długi. Już wolę tkwić w dołkach niż drugi raz sobie spieprzyć leczenie na własne życzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marian_Paździoch, a Ahma miała własnie 800mg ale głowy nie dam uciąć. Pisałam o tym na forum ta moja NN więc pewnie by się odnalazło co dokładnie zażywała i w jakiej ilości. Póki było abilify i solian to były urojenia ale lekkie bo zawsze obniża sobie te dawki no ale cóż poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×