Skocz do zawartości
Nerwica.com

"Kto pije zioła zakonnika, ten chorób unika"


MOCca

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no... ziółka co nieco poprawiają, regulują, organizm pracuje lepiej, to i samopoczucie się nieco poprawia, więc pomóc to trochę może, ale... nie ma jeszcze pod żadną postacią żadnego specyfiku który by to uleczył, nawet nie wiadomo jak długo zażywany. Trzeba inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedys pilam nalewke ziolowa z apteki z siedmiu ziol miedzy innymi klacza tataraku,wyciag z szyszek chmielu dziurawiec bez alkoholu,swietna sprawa.Problemem byl skutek uboczny zaczelam pic i to duzo i nawet nie mialam kaca.Po odstawieniu kropli wrocilam do normy ,przestalam pic i przestalam sie bac ze wyladuje na odwyku.Nazywaja sie "SEDOMIX"naprawde dzialaja ale juz do nich nie wroce bo wiem ze moglabym znowu pic.Nadal sa w sprzedarzy jesli kto chce sprobowac,dzialaja po kilku tygodniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magiczne właściwości TATARAKU :P

 

1) Dla znerwicowanych:

Poleca się kąpiele w w liściach lub korzeniach tataraku, pomaga w bólach nerwicowych, bezsenności, ukrwieniu rąk i nóg.Magiczna mikstura: 200g suchego lub 500g świeżego tataraku, z liśćmi drobno pokroić i namoczyć w wiadrze wody przez 18-20 h., zagotować i pozostawić do naparzenia, wlać do wanny i dopełnić ciepłą wodą.

 

2) Dla palących chcąc rzucić palenie:

Zaleca się żucie suchego korzenia tataraku, wytworzy się w ten sposób lekkie uczucie nudności i niesmak do papierosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja skorzystałam z przepisu który jest tutaj

 

zio-a-t837-12.html

 

ale dalej można znaleźć też inne;)

 

dziś trafiłam też na strone http://www.nerwica.vegie.pl i musze powiedzieć, że byłam w szoku, ze nerwica może od tego zależeć :shock: sama teraz piję te ziółka i od jutra zażywam magnez zobaczymy co będzie za miesiąc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×