Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84, Ze swoim wykształceniem nie mam problemu ze znalezieniem pracy za godziwe wynagrodzenie.

Obecnie nie szukam, na 13 czerwca mam zabukowany bilet do AP, opuszczam nasz piekny kraj na ok 1 miesiac moze dwa w celu totalnego resetu..pomieszkam w kraju gdzie kazdy ma totalna zlewke na terminy, zyje z dnia na dzien bez gonitwy za pieniedzmi, pełen luz i wyjebka na wszystko.

Jesli wrócę w jednym kawałku i pełny wladz umysłowych, zamierzam poddac reinkarnacji swoja firme a jesli nie uda mi sie, wówczas poszukam pracy w zawodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, ech niezły ten totalny reset :105: Tylko nie szalej tam za bardzo, żebyś wrócił w jednym kawałku i w pełni władz umysłowych :D Będzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, ech niezły ten totalny reset :105: Tylko nie szalej tam za bardzo, żebyś wrócił w jednym kawałku i w pełni władz umysłowych :D Będzie dobrze :)

Lece odwiedzić przyjaciela z piaskownicy, bedzie mnie pilnowal zebym nie wkrecił sie za bardzo w to, z czego ten kraj słynie :D a zreszta moj hiszpanski jakims dziwnym trafem zupełnie wyparował z mojej glowy.

Bez pomocy Marka beda mnie dymac na kazdym kroku, nawet baba z warzywniaka bedzie mi chciał wcisnac marakuje za 3 usd a normalnie za 1 usd jest 10 sztuk...tak było poprzednim razem jak poszedłem na stragan z owocami,

Musi byc dobrze, bo cóż nam pozostało, tylko żyć nadzieja na lepsze jutro, jakos zyc i nie poddawać sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, nie chce tam szaleć, chce tylko dojść ze soba do ładu, czuje ze potrzebuje takiej odskoczni, tym bardziej ze nawet psychiatra powiedziala, ze to bardzo dobry pomysł..

Mam dosc tych wszyskich ludzi którzy codziennie za czymś gonią, tak naprawdę nie wiedza za czym, mam dosc Wawy tych samych zawistnych mord oglądanych codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem z autem u mechanika.Kaszle mi przy odpalaniu. Podejrzewam ,że to szczotki od rozrusznika.Kazał mi przyjechać w poniedziałek, bo miał dużo pracy.We wtorek zaczynam fuchę w telemarketingowym korpo. Poza tym w szpitalu umiera mój dziadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Karinko, zazdroszczę Ci tych spacerów...ja się nie nadaję :cry:

 

-- 18 maja 2014, 15:40 --

 

amelia83, nie oglądałam, na pewno kiedyś to zrobię. Może będa na HBO lub Canale?

Specjalnie bajek nie lubię, ale jest kilka, które uwielbiam :D Smerfy zawsze lubiłam...Shreka kocham!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×