Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, Kestrel, Najprawdopodobniej zapalenie pecherza... ale męczy się biedactwo. Dzisiaj dostała aż trzy zastrzyki :shock: ALe była dzielna, nawet nie kwiknęła :D

Cieżki żywot to pewnie by wył jak oszalały :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Pytałes mnie czy latam po wawie i czym. odpisałem ale nie przeczytałeś, wiec wkleje tamta odpowiedz

Jestem jeszcze w posiadaniu Gixery k6 , moto zadatkowane a nowy właściciel /boze miej go w swojej opiece, tym bardziej ze bedzie to jego pierwsze moto a gostek ma 23 lata i siano zamiast mozgu/ załatwia kredyt...wiec powinienem odpisac ze latałem..ten sezon ze wzgledów zdrowotnych musze odpuścić ale w przyszłym roku jak dożyje moze skusze sie na cos wygodniejszego w długie trasy moze vfr800 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Pytałes mnie czy latam po wawie i czym. odpisałem ale nie przeczytałeś, wiec wkleje tamta odpowiedz

Jestem jeszcze w posiadaniu Gixery k6 , moto zadatkowane a nowy właściciel /boze miej go w swojej opiece, tym bardziej ze bedzie to jego pierwsze moto a gostek ma 23 lata i siano zamiast mozgu/ załatwia kredyt...wiec powinienem odpisac ze latałem..ten sezon ze wzgledów zdrowotnych musze odpuścić ale w przyszłym roku jak dożyje moze skusze sie na cos wygodniejszego w długie trasy moze vfr800 :D

Ja mam w garazu R1...

(strasznie mnie podłamał zlot w tym roku...nie byłam bo samej to tak...smutno...,).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×