Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak mam o niej zapomnieć???


alone_wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli jakaś dziewczyna była by zakochana we mnie, a ja miałbym 1000000% pewności że nigdy nie odwzajemnie jej uczucia to nie przyjaźniłbym się z nią żeby jej potem nie ranić...

 

Bo tak należy robić, ale większość ludzi jest samolubnych, ta dziewczyna raczej też. Fajna sprawa dla dziewczyny mieć zakochanego przyjaciela, który zrobi dla niej wszystko, który zawsze ją wysłucha, pomoże w potrzebie, a jak nic nie wypali, to zawsze może się z Tobą związać, jesteś dla niej takim kołem ratunkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbytnie staranie się o kobietę nic nie da, a może tylko zaszkodzić, bo zostaniemy wykorzystani(i to bynajmniej nie seksualnie :)). Kobiecie trzeba imponować, trzeba ją pociągać, wówczas nawet ona sama zacznie zabiegać o nasze względy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawanie nadziei to jest najgorsze co ona może dać, już bym wolał żeby dała mi kopa w dupe, krótka piłka i tyle, ale tu jest ten problem że przyjdzie październik i będę ją widywał, rozmawiał itd. a wtedy to pewnie bardzo zaboli.... ehhh..... wyjście do ludzi hmmm.. fajna opcja tylko jest problem że nie ma za bardzo do kogo, a raczej z kimś wyjść, robiłem też tak że starałem się nie myśleć o niej, zarzucałem się masą innych rzeczy, jechałem tak przez tydzień, i wtedy jedna myśl, jedna mała myśl i wszystko się posypało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już prawie sie kiedyś udało myślałem sobie do diabła z nią, jeżeli jej na mnie nie zależy to ja też mam ją gdzieś...... ale to nie działało za długo max 2 tygodnie, a potem od nowa..... najbardziej żal mi straconego czasu bo oddałem jej ponad rok życia... nie dostając nic w zamian, oprócz jakiejś ułudy że może za jakiś czas coś sie zmieni a ona mnie potraktowała jak zepsuta zabawke i wywaliła na śmietnik.....

 

No ale chyba nie mamy wyjścia i musimy sobie jakoś z tym poradzić i żyć dalej i czekać na jakąś istotke która będzie potrafiła docenić nasze starania..... i odwzajemnić uczucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że Ci się uda, że znajdziesz kogoś przy kim będziesz się czuł dobrze, że ten ktoś odwzajemni Twoje uczucie, naprawdę życzę Ci tego bo wiem jak to jest być samemu, nikogo dookoła, pustka i beznadzieja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×