Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Tojaaa jestem.

brak mi czasu na pisanie:)

ciesze sie,ze jest ci lepiej :)

zdawaj mi relacje z dzialania tego paro,to jak cos w kwietniu będę prosic o zmianę leku :(

mamy podobne objawy koorwicy,a mnie wykańczają mysli lękowe i ostatnio mam jakiś depresyjny nastrój...

zjazd emocjonalny w dol :(

buuuu,chce być zdrowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Ucichłem, bo po wczorajszych wichurach na Pomorzu nie mam do teraz w domu ogrzewania, ciepłej wody i internetu.

Z pracy też zmyłem się wczoraj wcześniej, bo siedzieliśmy po ciemku.

Także spędziłem popołudnie z rodziną i książką. Dobrze tak cofnąć się do czasów bez nowoczesnych technologii, bo przynajmniej cała rodzina razem i blisko siebie, bo trzeba się jakoś ogrzać :)

Poza tym czuję się bardzo dobrze. Musiałbym długo szukać, żeby znaleźć jakąś dolegliwość nerwicową. Jest naprawdę dobrze. Paroksetyna to potęga.

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki_Nerwusik, na 20. Ostatnio moja dr powiedziała, ze jak nie bedzie lepiej, to zmieni lek. Ciekawe czemu nie zasugerowala zwiększenia leku jakby coś.. Ja dzis w dodatkowym stresie, bo mamę chyba poloza do szpitala, ma cyklicznie co pol roku zapalenie jelit i martwię sie :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa

Pewnie dlatego, że nie wspomniałaś jej o natrętnych myślach... Dawka paro na lęki i natręctwa myślowe to 40 mg. Zaczynasz od mniejszych, bo może się okazać, że te 20, czy 30 mg będzie wystarczające.

Do tego na natręctwa myślowe trzeba nie tylko większej dawki, ale też dłuższego czasu działania. Telepawki czy napady lękowe powinny puścić szybciej.

Oczywiście, że dodatkowy stres nie pomaga. Współczuje z powodu choroby mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ja mogę od siebie powiedzieć, że dziś czuje się całkiem nieźle mimo tego, że od 4 nie śpię. Staram się tym nie przejmować. Dziś wzięłam tylko połowę 0,25 benzo, więc chyba już aż tak nie jest mi potrzebne. Nerwy rano mniejsze, teraz tylko lekkie mdłości, ale bez paniki... Szkoda tylko, że jeden dzień jest ok, a drugi do bani... Czekam na stabilizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie dość dobrze nawet paskudna pogoda mnie nie zdołowała, może będzie już stabilizacja samopoczucia i żadnego niepokoju oby tak już było.

Trochę tylko mam w głowie sieczkę, ale to może dlatego że cisnienie niskie i nie myślę logicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mama w szpitalu, więc dodatkowy stres. Poza tym samopoczucie lepsze, jak to zwykle popołudniem i wieczorem. Pogoda do niczego, siedzę w domku i oczy mi sie kleja.

 

-- 18 mar 2014, 18:14 --

 

inez3, jak w pracy?

smutna82, a czym taka zarobiona jesteś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa, siedzę jeszcze na spotkaniu. Dziś było bardzo ok, do momentu kiedy poszłam na obiad. Zjadłam jedynie zupę, ale tak się przy tym trzeslam, że miałam moment, że ja zostawię i uciekne. Zjadłam ją do końca, ale tak się tym wszystkim przejelam, że przez godzinę nie mogłam się uspokoić. W końcu przeszło, ale dalej czuje się niepewnie i chyba odpuszczę kolację...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, trzymam kciuki. Jak dalas radę na obiedzie, to z kolacja bedzie tylko łatwiej. Pamiętaj, ze co na nie zabije...wygrywasz z kurwica i to jest najwazniejsze :D to tylko te pieprzone nerwy i nasza głowa. Żadnego innego zagrożenia nie ma

Ja jutro będę miała stresujący dzien w pracy, bo pierwszy raz będę robić za szefa wsystkich szefow i nadzorować prace całego zespołu, no i odpowiadać glowa za poprawność ich pracy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,a u mnie dziś była nerwowa noc-synek miał gorączkę,od rana do lekarza-kolejka straszna,a teraz synuś zasnął.no i jeszcze kotka się kociła,ma trzy kociaczki-no i zaczęła się kocić w łóżku synka-ale był zadowolony,że go wybrała.jak na ciężką noc i dzień czuję się dobrze.paro rządzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×