Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie kobiety ja tez leze i leze i mysle....wyobrazam sobie juz siebie bioraca chemie...rycze latam do kibla...a rano slaba....a dzieciak skacze po mnie...((:

teraz odpukac jakos spie....ale mialam takie 3mace ze zero snu..bylam wykonczona!

jutro do gina cisne.....i juz czytam o jakims wirusie brodawczaka...itd...no super lektura na noc...masakara.... :why::why:

czy to wszystko sie kiedykolwiek skonczy??ile u was juz trwaja te akcje???u mnie pol roku wiec pewnie do was stosunkowo nie dlugo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, u mnie te akcje trwają już ponad półtora roku :( z okresami gorszymi i lepszymi.

 

Dzisiaj wyjątkowo straszna deprecha. Pożarłam się przez nią z facetem i bratem, nie chcą ze mną gadać, uważają, że mam się ogarnąć. WYdaje mi się, ze te hormony ciążowe robią swoje i tak mi zatruwają teraz życie :(

 

Ostatnio nocami też się budzę i wymyślam różne rzeczy, np. dzieciaczek mnie mocniej kopie i już zaczynam srać o to, że coś mu się dzieje, wyobrażam sobie pępowinkę wokół szyjki i w ogóle masakra :( wczoraj w nocy to się prawie poryczałam, a jak rano mnie kopnęło, to ryczałam ze szczęścia...

Więc takie oto jazdy.... :bezradny:

 

-- 13 mar 2014, 22:30 --

 

Dziewczynki idę spać :) Papa :* :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez jakos rok temu, zaczelo sie od oczu, męty i tym podobne. wiec tu przyszlam czytac co i jak, potem od wakacji mialam już lęki, paniki i agorafobie, a pod koniec roku bylo lepiej pod wzgledem lękowym no ale - oslabienia co chwile itp. A ze spaniem to mam w sumie caly czas problemy, od lat.

 

-- 13 mar 2014, 22:39 --

 

ale na pocieszenie powiem wam, ze z 10 lat temu mialam niezle akcje, tez lękowe, nerwicowe, depresyjne i wtedy bylam skupiona bardzo na sercu, a to kołatanie, a to tachykardia i ciagle o tym myslalam. No ale potem pozbylam sie wszystkiego i bylo 10 lat spokoju :) a wlasciwie moze nawet juz wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo ;) a no jestem <3 mialam mega stresa... wkurwilam sie i poraz kolejny przewrocilam moje zycie dogory nogami, nie ogarnelam z moja babka ..... ( u niej mieszkam na studiach... bo mama sama, a siostra poszla od tego roku na studia tez, ale do innego miasta) i spierdolilam... od niej. Nie bedzie mi zdrowia stara jedza niszczyla o. i bylam taka wycienczona wczoraj, ze od razu zasnelam....... Masakra! zygalam i beczalam jednoczesnie, teraz lepiej tylko mnie tak w klacie cisnie... ale pierdole to. JAKA JESTEM ZLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale ciesze sie ze mnie tam juz nie ma

 

-- 14 mar 2014, 08:36 --

 

< a zeby post byl choc troszke hipohondryczny, to ja mam od listopada ;) te zołze ;))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej kochani....

 

a ja wcz przed snem naczytalam sie o brodawczaku....a dzis ide do ginekol i juz jazda...nie moglam spac...pol nocy((:a teraz slaba jestem...

czy wy wszystkie leki bierzecie??

 

ktoras z was pisala nie pamietam ktora...ze ma klyciny tzn lekarz nie byl pewny czy to klyciny...

jak to wyglada....??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, ja jak wkurwiona jestem to od razu sie lepiej czuje :P

 

Kurde a wlasnie wstalam i mam takie skolowanie w glowie jakbym miala wode w glowie zamiast mozgu.. A musze sie jakos ogarnac i do roboty isc. Eeehh

 

-- 14 mar 2014, 09:39 --

 

marta80, powodzenia u gina!!! i daj znac po wizycie - co i jak :) na pewno bedzie ok! I to nasze glupie myslenie wszystko nakreca.

 

-- 14 mar 2014, 09:41 --

 

Ja z lekow biore wenlafleksyne, ale tylko 1/4 dawki. W sumie myslalam, zeby zwiekszyc, ale jak biore tylko tyle to starczy mi do konca pobytu, a jak wiecej to mi zabraknie wiec nie moge. Tzn... mam niby tez opakowanie z wieksza dawka, ale.. ta co teraz biore to sa takie male kuleczki ktore wysypuje z kapsulki i polylam a ta druga to widzialam ze w kapsulce ma 2 duze talbetki - nie ma opcji zebym ja to polknela!!! A z kolei jak to o przedluzonym dzialaniu to nie mozna przegryzac ani nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahhaha :P aaaa no to inna sprawa! Kurde ale fajnie Ci, ze juz jestes w pracy... ja jak mysle, ze jeszcze musze glowe myc, szykowac sie, jechac taki kawal to juz mi sie odechciewa wszystkiego :) Dobrze, ze dzisiaj piatek... chociaz ja to nigdy nie mam pewnosci, czy szef nie kaze mi przysjc w weekend :-/ niby nie musze, ale jak nie bylo mnie caly tydzien w pracy to z kolei glupio odmawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej kochani....

 

a ja wcz przed snem naczytalam sie o brodawczaku....a dzis ide do ginekol i juz jazda...nie moglam spac...pol nocy((:a teraz slaba jestem...

czy wy wszystkie leki bierzecie??

 

ktoras z was pisala nie pamietam ktora...ze ma klyciny tzn lekarz nie byl pewny czy to klyciny...

jak to wyglada....??

 

scooby :P

A ja mam brodawke jedna na pipce :D tez :D. ale juz z 7 lat, pewnie tez zrakowacieje :D huauahaua :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, no tak jak sie wyszykuje, przydaloby sie tak przed 14, bo szef z lunchu wtedy wraca :) A jade tak ze 40 min, najpierw autobus, potem metro.

 

Kurde wiecie co, przeczytalam na innym watku, ktos pisal, ze wykryli neuroborelioze, i tez sie boje, ze moge miec, bo to ciagle zmeczenie wtedy itp. (nawet stany lękowe!).

 

-- 14 mar 2014, 10:10 --

 

W oogle to staram sie myslec, ze ok czuje sie tak jak sie czuje, ale to nerwica, i to normalne i trzeba olewac. Ale co i raz przychodza mi mysli, ze kurde no, to po prostu niemozliwe! zeby takie byly efekty nerwicy, ze ja realnei czuej to skolowanie czy oslabienie i ze to MUSI sie z czegos brac, z jakiejs choroby. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, kicia ty ;) no kazdy z nas tak ma :P! ja mam gule w gardle ktora się rusza razem z moja glowa ! ciagle mi zimno, ciagle bola plecy i klatka, kregoslup placze tak to nerwica.... a z rzeczy ktore naprawde są to na pipce mam brodawke, w dupje cos tez mam , welzy powiekszone i to z 11 sztuk :P.... ale pierdolic. brodawka od malego co mam chyba nie zrakowacieje. w dupje moze jkas zyla albo hemorojd powoili mi sie to chyba nudzi, albo za dzien dwa leki wroca, ale dzisaj :D chuj na to klade :D!. o!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mialam wyniki wymazu z gardla, i wsyzstkie mozliwe syfy wyslzy ujemnie ;). dal mi PanDziadzio skierowanie na USG, tez se pojde, jak na NFZ to se polaze xD... i na kolonke tez mam skierowanie ale se boje ze jakeis robale mi wyjda i przypal bedzie hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, :papa:

 

Ja właśnie jadę na uczelnię gadać z jednym psorkiem, żeby mi odpuścił seminaria do porodu (ale raczej bez kłótni się nie obejdzie, bo on kocha naukę i wszystko z nią związane...) więc nie będzie to miłe :(

 

księżniczka, cieszę się, że z wkurwem nie jestem sama :D

 

marta80, dawaj znać co i jak u gina.... na pewno będzie si :) a kłykciny, jak to kiedyś mój rodzinny stwierdził "to paskudztwo, ale do wyleczenia"... Więc luzik :)

 

-- 14 mar 2014, 10:56 --

 

księżniczka, lepiej że teraz wyjdą robale, niż potem potwory mutanty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah kurde, juz sobie wyobrazam, ze leże i patrze w tem ekran a tam takie glisty biale wijace sie :D albo owiski hahahahaha

Matka w przedszkolu pracuje, to to nie całkiem takie niepewne hahahahaha

 

Aga, a nie mozesz do dziekana o indywidualne ??? przeciez na porod od razu Ci dadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, jak ty to zrobiłaś, ze Ci te wszystkie wymazy zrobili?? Od rodzinnego dostałaś? Bo ja cholera nie jestem w stanie tego dziadostwa od nikogo wyłudzić. Ciągle tylko mi zapisują krople i spraye i odsyłają od laryngologa do alergologa?

 

aga9115, trzymam kciuki:) Myślisz, że teki tyran z niego? To Twój promotor tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laryngolog mi zrobil sam na drugiej wizycie, a tera zmialam 3cia i dal skierowanie na USG ( wszystko na nfz) bo wyczul wezla, powiedzial ze to na 100% nie zaden dziwny i groazcy czymkowielk, ale nie zaszkodzi isc na USG xD ( zajebisty jest, ma 70 lat i na emeryturce jest i sobie tak w akademickiej dorabia , jescze ptaszkach z toba pogada )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×