Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, nic, w ich przypadku niewiele kasa da, ale w przypadku innych ludzi, np. przy przeszczepach kasa daje bardzo dużo i ratuje zycie.

 

-- 13 mar 2014, 21:51 --

 

Mushroom, Gdybym bardzo bardzo chciała to bym znalazła , ale wole poczekać i mieć wartościowego faceta z poczuciem humoru , a nie pierwsze lepszego przystojniaka z mózgiem jak konik polny

a nie można zamiast czekania szukać takiego jakiego się chce? Musi być że szukając znajdzie się tylko kiepski a czekając to już na pewno będzie fajny?

 

-- 13 mar 2014, 21:51 --

 

Mushroom, no ja mam problem :Pchociazby ze swoim wygladem :D

czemu?

ja też mam problem ze swoim wyglądem i wielu kobietom się nie podobam ale niektórym się podobam i to wystarczy żeby sobie kogoś znaleźć :)

 

-- 13 mar 2014, 21:52 --

 

Little Red Fox, cześć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, akurat teraz, żeby jeździć autobusem PKS trzeba być całkiem zamożnym, więc nie zgadzam się z twoją tezą. Często wybieram pociąg, bo mnie nie stać na autobus. A bardzo lubię jeździć autobusem, szczególnie wieczorem i po zmierzchu. Jakaś klimatyzacja, Radio Jedynka, lubię ten klimat.

 

pks-js-3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić ale ponoć ma jeszcze wdepnąć zimna na chwile :)

 

monk.2000, ja uwielbiam jeździć samochodem wieczorem , albo pociągiem czy autobusem , słuchawki w uszach i świat jest Twój :105:

 

 

 

Little Red Fox, tran ? np . albo centrum :)

 

 

 

Variable, zajęty to nie bardzo , ale czy jestem w jego typie to cholera tam wie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×