Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jacy ludzie nas pociagaja?


Ellwe

Rekomendowane odpowiedzi

Spasowanie genetyczne zapewniające zdrowe potomstwo przede wszystkim. Wychwytywanie tego działa na poziomie podświadomym, instynktownym. To jest to "coś"

 

Przede wszystkim chodzi o fizyczność.

 

TEUFEL, dla Ciebie to jest fizyczność. okej, przyjęłam do wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego ci wszyscy informatycy we flanelach i denkach od słoików na nosie mają takie wzięcie i ciągle randkują :lol: .

A mnie się podobają informatycy we flanelach i generalnie zestaw długie włosy + okulary :angel: I co teraz? :P

 

Swoją drogą też nie wierzę w ten podział na ciało/facjatę/dbałość o wygląd zewnętrzny vs. umysł/charakter/osobowość. Człowiek jest pewną całością i nie da się nie zwracać uwagi na jeden aspekt pomijając drugi. Człowiek, który zyskuje w naszych oczach w jednym względzie zyskuje też w drugim. Lub traci.

 

A jeśli chodzi o ludzi, z którymi z własnej woli i z ich chęci spędzam czas - mamy wspólne przekonania i zainteresowania, śmiejemy się z tych samych rzeczy, natomiast każdy myśli i planuje samodzielnie, czasem trudno ogarnąć całą paczkę. Z indywidualistami i wrażliwcami jest trochę trudniej w życiu, ale nikim innym nie chciałabym się przyjaźnić bo byłoby nudno i niezręcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, usmialam sie:)) niestety to cala prawda. Mnie pociaga ten sam zestaw cech:)) Ale szczerze mowiac ciesze sie poniekad ze moj maz wlasciwie niewiele z nich posiada tzn. zero tajemniczosci zero problemow psychicznych i innych. Moze dlatego ze tak twardo stapa po ziemi jeszcze ze mna wytrzymuje?;)) chociaz przyznaje ze czesto mu wygaduje brak szalenstwa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jako nieogar permanentny mam straszna slabosc do fajtlap zyciowych i im ktos jest smutniejszy tym bardziej pragne go przytulic i wlasnie tak jak osobniki alfa mnie odrzucaja tak szaro-szare sierotki mnie przyciagaja tylko niestety bardzo trudno takie znajomosci podtrzymywac i chyba dlatego mam tak malo przyjaciol :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki temat :D. Pociągają a zarazem boję sie optymistów i wesołków. Boje sie, bo oni rzadko kiedy rozumieją, że mogę mieć złe dni. Z drugiej strony pesymista z pesymistą to wybuchowa mieszanka, bo będą sie nakręcać w złych myślach.

Pociąga mnie pewność siebie ale nie cwaniactwo, Pociąga mnie niski głos.

i wrażliwość na drugiego człowieka. Odrzuca głupkowaty śmiech i nadmierne gestykulowanie przy tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka, że jest diss na 'kłamczuchy' utrzymujące, że wygląd nie ma znaczenia. Oczywiście jeśli pod 'wygląd' podchodzi brud za paznokciami, tłuste włosy i generalny brak higieny, czyli czarne zęby, monobrew, podrabiane dresy z adika, to owszem, aparycja LICZY SIĘ. Ale ja mam serio tak, że nawet największa fizyczna nieatrakcyjność, czy nadwaga, rozszczep podniebienia albo cokolwiek takiego przemieni się w słodycz, urok i malowaną akwarelą tęczę, jeśli po bliższym poznaniu okazuje się, że mam do czynienia z osobą porządnie inteligentną i zabawną. Właściwie to sobie nie przypominam, żebym się kiedyś zauroczyła kimś typowo przystojnym, wręcz totalnie odwrotnie. No chyba, że to ten cały sapioseksualizm tak mi ryje psychę, a to by wiele wyjaśniało, bo niektóre egzemplarze, to obiektywnie naprawdę były regularne pasztety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociągają a zarazem boję sie optymistów i wesołków. Boje sie, bo oni rzadko kiedy rozumieją, że mogę mieć złe dni. Z drugiej strony pesymista z pesymistą to wybuchowa mieszanka, bo będą sie nakręcać w złych myślach.

Bardzo mocno się z tym zgadzam.

Nie ufam ludziom, którzy mają cały czas uśmiech przyklejony na gębie i jarają się nie wiem czym :shock: Z drugiej strony unikam też takich, co się lubią kłócić i narzekać dla sportu :?

Szukam ludzi, którzy chcą być szczęśliwi i są trochę silniejsi psychicznie niż ja, ale mimo wszystko nadal głębocy i wrażliwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jeśli pod 'wygląd' podchodzi brud za paznokciami, tłuste włosy i generalny brak higieny, czyli czarne zęby, monobrew, podrabiane dresy z adika, to owszem, aparycja LICZY SIĘ.

 

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Mówiąc,ze wygląd nie ma znaczenia, mam na myśli cechy fizyczne człowieka na które nie ma on wpływu. Każda osoba, która dba o siebie oczywiście nie do przesady bo to też może odrzucać;) teoretycznie mieści się w granicach mojego poczucia estetyki:)

 

Niestety, albo może stety;) też jestem sapioseksualistką :pirate:, straszliwie odrzuca mnie głupota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×