Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhhh hojowy że te leki bierzesz :( ale jak Ci pomagają to spoko.

 

ja bez, mam jakieś asertin, czy coś, alenie biore, chociaż mam ataki. Jak mam atak to próbuje rozmawiać ze sobą, dotrzeć do swojej podświadomości i powiem Ci, że w tym coś jest, czasem trzeba pogodzić się z własną słabościa, przyznac się ze ejst się słabym :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, próbowałem odstawić leki ale bardzo świruje ale staram się brać tylko te nas panie jakiś doły żeby się nie załamywać

 

-- 28 sty 2014, 00:34 --

 

chujo ale bojowo damy rade nie ma się co załamywać jak pójdę do pracy to postaram się to w cholere rzucisz te leki zobaczę jak się będę czuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, No ja nie wiem, ale słyszałem, że jak sie odstawia to mozna z deszczu pod rynne się wpierdolić :( Ja leków, nie biore z jednej przyczyny, nie chce już odrwacać głowy od rzeczywistości, mnie sie moze i poprawi po leku, ale bede miał swiadomosc, że to sztuczne jest oszukiwanie samego siebie.

 

No i wprząsiu, damy rade damy rade :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, na dziewuchy to tylko liceum na lekkie porty :D wieże dziewucha to lekarstwo na wszystkie choroby

 

-- 28 sty 2014, 00:43 --

 

neon, tobie też się ułoży trzeba myśleć pozytywnie ja narazie jestem w takiej kropce że tylko szukam pracy bo niestety musze coś pracować bo zaskórniaki się kończą mi na browara nie wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, to i tak się w miare 3 mamy dobre żadnych therapy bez niczego no w sumie ja się muszę z tym pogodzić że nie mam teraz a na fudusz zdrowia to tylko czas się marnuje

 

-- 28 sty 2014, 00:46 --

 

neon, nie no co ty ja tylko tak żartuje ja też tak nie pije no chyba że od wielkiego tam dzwonu no to się napije

 

-- 28 sty 2014, 00:48 --

 

neon, ten link w opisie to jest do gifów

 

-- 28 sty 2014, 00:50 --

 

Wiesiek gdzieś popierdoliło jak ty to mówisz i go nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, no tak bo kumpel przyjechał za ustrój a nie widzieliśmy się już chocholi trochę no i tak się złożyło to taki okazji pije ale tak żeby tam w tygodniu 3 co 2 dzien to nie

 

-- 28 sty 2014, 00:55 --

 

wiesiek gdzieś popierdala w nocy po parkingach

 

-- 28 sty 2014, 00:55 --

 

:pirate:

 

-- 28 sty 2014, 00:56 --

 

neon, żebym tak pił to bym się na własne życzenie wykończy lekach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×