Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion jak Ty to wytrzymałaś? Ja bym się spaliła ze wstydu albo załączyłby mi się agresor, nie lubię jak mi się ktoś "ftranca" :P U mnie w mieście nie ma siłowni tylko dla pań, jest w pracy siłownia za free po godzinach ale tam znowuż sami faceci właściwie. Wcześniejsze ćwiczenia jakoś nie wpłynęły znacząco na moje zdrowie. Dla zdrowia to chciałabym rzucić fajki, ale i z tego chyba nic nie wyjdzie. Może wybiorę się w przyszłym tygodniu do jakiejś siłowni i metodą "przyczajony tygrys, ukryty smok" obadam jak wygląda sytuacja i się zapiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, a jak z dietą Ci idzie ?

wczoraj cały dzień było mi niedobrze i wmusiłam w siebie czyste 1800 kcal, a dziś cały dzień głodna jestem, a zjadłam spokojnie(czyste oprócz pół milki bąbelkowej ) 2000.

Staram się jeść co 3 h tylko jeszcze ten podział na białka, węgle, tłuszcze muszę ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, Tobie się tak może wydawać, pośród koksowego ludu to wciąż bieda z nędzą ;)

nie ja koksu nie tykam, może po 2 latach tyrania ucieszyłbym się z efektu a potem wątroba i nerki do wymiany, trzeba być jebniętym imho żeby nie zarabiając ciałem (nie o prostytucję mi chodzi) truć się sterydami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion jak Ty to wytrzymałaś? Ja bym się spaliła ze wstydu albo załączyłby mi się agresor, nie lubię jak mi się ktoś "ftranca" :P U mnie w mieście nie ma siłowni tylko dla pań, jest w pracy siłownia za free po godzinach ale tam znowuż sami faceci właściwie. Wcześniejsze ćwiczenia jakoś nie wpłynęły znacząco na moje zdrowie. Dla zdrowia to chciałabym rzucić fajki, ale i z tego chyba nic nie wyjdzie. Może wybiorę się w przyszłym tygodniu do jakiejś siłowni i metodą "przyczajony tygrys, ukryty smok" obadam jak wygląda sytuacja i się zapiszę.

No też mi było trochę wstyd, że jestem zielona w kwestii sprzętu, ale mówie sobie "spróbuj, a co tracisz." Zresztą było to dla mnie swego rodzaju wyzwanie. Samo pójście tam i się udało. A koksy wręcz wykazywały zrozumienie i mnie pocieszali, że będzie co raz lepiej :mrgreen::mrgreen:

 

Najlepiej iść z rana lub do południa wtedy jest gwarancja, że ludzi nie będzie za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, ale przecież to tak nie działa, dużo bzdur narosło wokół dopingu, ja zawieszam się i mętne spojrzenie to mam od swojego popsutego łba albo od leków tudzież z niewyspania raczej też ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja patrzyłam na necie, i na wyswietlacz u siebie i uwierzyć własnie nie moge. wsiadłam sobie dzisiaj na rower bo mam dzien odpoczynku piszczeli( czyli bez biegania), i jak zobaczyłam ze po 45 minutach było ponad 500 kalori to sie zdziwiłam.

przecież to jest dużo mniej męczące niż np bieganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, milka bąbelkowa :105: uwielbiam ją , ja się zastanawiam nad dietą odtłuszczającą , cały tłuszcz zbiera mi się w dole brzucha i wyglądam jak kretyn ... :roll:

 

Ja mam sylwetke gruszka/jabłko, więc cały ten tłuszczyk też ma skłonności do odkładania się w okolicy brzucha i ud za to ręce chude.

Jak mój M zobaczył moje zdjęcie z przed kilku lat to tylko skomentował, ze byłam kuleczka. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, no mi od zawsze mówiono, że jestem chuda, a tak na prawdę chude mam tylko ręce. :roll:

 

dzisiaj na siłowni już lepiej się czułam, było mniej ludzi i trochę się z kettlami dodatkowo pobawiłam, bo mi za mało było.

rozwalił mnie koleś śmigający w japonkach i ćwiczący jakby chciał, a nie mógł :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×