Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica obu osób w związku


jolanda9493

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 22 lata. Od 7 lat jestem w szczęśliwym związku ze wspaniałym mężczyzną, który potrafił wyciągnąć mnie z wielu dołków i naprawdę ciężkich sytuacji. Wiedziałam już, że jest to mężczyzna na całe życie, że chce żeby moje dzieci nosiły jego nazwisko itd...

Niestety, od 4 lat cierpię na zaburzenia lękowe z powodu ciężkiego dzieciństwa- matka schizofreniczka. W pewien sposób starałam się zrzucić ciężar życia na mojego faceta. Chcialam żeby to on podejmował ciężkie decyzje w naszym życiu , a ja chciałam mieć postawę bierną... niestety... niedawno mój chłopak nie mógł spać, zaczął bać się otwartych przestrzeni -nerwica lękowa. to brzmi dla mnie jak wyrok!! tak , jakby ktoś celowo chciał zrobić mi na złość ! chciałam żeby był przy mnie ktoś silny jak kamień i opiekował się mną! czuje straszne rozgoryczenie. Bardzo kocham swojego chłopaka, ale boję się , że w dorosłym życiu nie poradzimy sobie.. że obojgu nas złapie i nie bedziemy mogli pracować, normalnie się spełniać, rozmawiać ze sobą...oboje przyjmujemy parogen. Brzmi to bardzo egoisycznie , ale ja martwię się bardziej o jego przyszłość. Lekarz powiedział mu, że przyczyną jego problemów nie jestem ja , ale złe kontakty w domu rodzinnym. Niestety nie potrzafię się przekonać , proszę o wsparcie i rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jolanda9493, DDA... Skupcie się na oddychaniu medytacji... tak jak Inga_beta, to nie wyrok. Polecam "Ruiz don Miguel - Ścieżka Miłości. Sztuka budowania związków" - nie możesz swojego szczęścia oddać w ręce partnera. Ludzie są tylko ludźmi, popełniają błędy. Przeczytaj sobie też "J.Woititz - Lęk przed bliskoscią".... Życie macie tylko jedno, fajnie jeżeli więcej w nim pozytywu niż smutków. wszystko da się wyguglać :) Good luck (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×