Skocz do zawartości
Nerwica.com

ANKIETA Odbanujcie Ananada22


Tromgenn

Kto jest za a kto przeciw odbanowaniu Ananda22  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto jest za a kto przeciw odbanowaniu Ananda22

    • Odbanować!
      5
    • Ni pytki!
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Nie na forum o nerwicy - no właśnie... facet powinien przyhamować i wiedzieć gdzie co pisze. Oprócz sztywnego regulaminu są jeszcze jakieś inne normy. A to (może dam przejaskrawiony przykład ale mniej więcej tak to widzę) jakby skin zaczął pisać na forum metali i zaczął ich przekonywać do swoich racji :P A użytkowników drażniło że praktycznie każdy temat sprowadzał do jednej kwestii - niestety tak było. Było przy tym nawet i zabawnie ale nie dla każdego. A to forum ma inny cel, niestety to Hydepark nie jest tylko forum tematyczne. Tak źle i tak niedobrze bo niestety w tej kwestii wszystkich się nie usatysfakcjonuje, jednak myślę, że decyzja została już podjęta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze strasznie duzo zamętu wprowadził na forum kazdą romowe sprowadzał do tego samego - sex itp pusząc się i chwalac jaki to on super gośćiu jest denerwowało to czasami dowartościowywał się albo sam chciał udowodic komuś ze jest od niego lepszy itp. nie zdziwiła bym sie gbyby anand22 okazal się najnormlanieszy z wyglądu albo poniżej przeciętnej ... :roll: a ban czy ja wiem jesli dostawał upomnienia, łamal regulamin forum, jest b konfliktowym człowiekiem moze bez niego będzie tu spokojniej on jest troche niereformowalny :roll: W sumie to bałam sie że kiedyś wyżadzi komus krzywde swoim postępowaniem i gadaniem i chyba lepiej że go nie ma .... :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem trzeba ludzmi potrząsnąć :D

Zgoda, pod warunkiem, gdy wstrząs jest "na miejscu", gdy jest dokonywany z wyczuciem. Inaczej można dostać kopa w .

Anand w swoim ostatnich odpowiedziach przekroczył wszelkie granice. Dlatego nie powinna dziwić reakcja Forumowiczów i Administracji.

 

Poza tym, czy ta ankieta ma sens ? Czy ktoś pytał Administrację i Moderatoroów czy zniosą bana, jeśliby większość głosów była w obronie Ananda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze strasznie duzo zamętu wprowadził na forum kazdą romowe sprowadzał do tego samego - sex itp pusząc się i chwalac jaki to on super gośćiu jest denerwowało to czasami dowartościowywał się albo sam chciał udowodic komuś ze jest od niego lepszy itp.

Mnie to jego puszenie się i wypisywanie swoich teorii w punktach bawiło. Na początku się wkurzałam ale potem patrzyłam na niego z przymrużeniem oka bo inaczej chyba się nie da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisywał on rzeczywistość taką jaka jest

Głównie to obrażał normalne kobiety (w tym mnie) i wrzucał je do jednego worka razem z kobietami wiadomo jakiego pokroju, sprowadzajac je do funkcji maszyny do zaspokajania męskiej chuci! Między innymi przez jego "genialne" wypowiedzi przestałam odwiedzać to forum, jedyne źródło ukojenia w chwilach permanentnego świrowania, choć jak znam życie, znów pojawi się tu pod innym nickiem, jak już to miało miejsce w innym znanym przypadku niejakiego Chemicznego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to (może dam przejaskrawiony przykład ale mniej więcej tak to widzę) jakby skin zaczął pisać na forum metali i zaczął ich przekonywać do swoich racji :P

Jak to pewni oiowcy (taki skinowaty podtyp punków) w tramwaju śpiewali:

"Tu nie chodzi o nazizm, pacyfisto,

tylko o to, żeby komuś dać w ryja.

Oi! Oi! Oi!"

 

(Wybaczcie ciężką dygresję...)

 

Czasem trzeba ludzmi potrząsnąć :D

Zgoda, pod warunkiem, gdy wstrząs jest "na miejscu", gdy jest dokonywany z wyczuciem. Inaczej można dostać kopa w .

Anand w swoim ostatnich odpowiedziach przekroczył wszelkie granice. Dlatego nie powinna dziwić reakcja Forumowiczów i Administracji.

Dostawałam wiadomości na PM, bo użytkownicy czuli się atakowani i niesprawiedliwie oceniani. Teraz podam trzy przykłady (sparafrazowane) tematów rozmowy i "odpowiedzi" ananda. Pisze w cudzysłowie, bo nikt nie prosił o taki komentarz.

 

Temat: "Dlaczego można być wdzięcznym za depresję?"

"Odpowiedź" ananda: Bo się ma mało problemów, obowiązków i dużo czasu dla siebie.

 

Temat: "Co by było, gdybym przestała go kochać?" (nerwica natręctw)

"Odpowiedź" ananda: Nie dojrzałaś do związków, skoro chcesz iść do łóżka z każdym przystojniakiem na ulicy.

 

Temat: "Moja 12-letnia koleżanka została wykorzystana przez pedofila." (PDST)

"Odpowiedź" ananda: Niektóre nastolatki lubią starszych chłopaków.

 

Mówienie ludziom, żeby zmienili trochę podejście do życia, wzięli się za siebie i.t.d. jest potrzebne, ale wtrącanie się do rozmów ludzi, których problemów się nie rozumie i nie respektuje i obrażanie ich swoimi teoriami jest nie do przyjęcia.

 

Poza tym, czy ta ankieta ma sens ? Czy ktoś pytał Administrację i Moderatoroów czy zniosą bana, jeśliby większość głosów była w obronie Ananda ?

Bana może dać/znieść tylko Administracja.

Moderatorzy mogą tylko wskazać, czy ktoś uprzykrza innym użytkownikom korzystanie z forum.

Petycje użytkowników są brane pod uwagę, o ile możliwości techniczne forum na to pozwalają, nieoficjalne referenda nie mają mocy stanowiącej.

Ogólnie demokracja jest niekompatybilna z systemem phpBB ;)

 

A tak zupełnie na serio, wiem że niektórzy potrzebują osoby do pokłócenia się albo pośmiania, ale nie kosztem organizacji forum (dyskusja na jeden temat w każdym jednym wątku) i innych użytkowników (poprzez brak szacunku i niezrozumienie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×