Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, A ile innych wątków komuś pomogło? Ja sądzę, że to forum ma taki charakter ogólnie, to w końcu od Nas w realu zależy jak będzie wyglądać nasze życie, nikt nie da tu nikomu złotego środka wysyłając cyfrową wypowiedź.

 

A co do wątku, to myślę że na bank byli tacy, co zaczęli czytać te wypowiedzi i się przestraszyli, że skończą tak samo i poszli zamoczyć :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo został,przez 980 stron, 2 osobom coś to pomogło może?

 

wątpie, że akurat ten temat pomógł tym 2 osobom, bo jego funkcja utylitarna jest faktycznie nie tak dobra jak jakiś pierwszy z brzegu film instruktażowy.

gdy jednak zmienić perspektywę i postrzegać temat w kategoriach dyskusyjnych, to liczba stron - 982, zacznie świadczyć na jego korzyść, a nie niekorzyść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy sprawa stoi na ostrzu noża i chcą kasować temat.

 

Naprawdę myślisz, że ten temat nam pomoże? Nie wydaje mi się. Wszystkie rady jakie tu padły są tak oczywiste, że średnio rozgarnięta ameba by na nie wpadła. Ten temat nie zmieni tego jak postrzega nas płeć przeciwna. Ubiór, wygląd, maniera . . .? To tylko jeszcze bardziej wylansuje nas na desperata. Co z tego, że będę miał szykowne ciuchy, drogi zegarek i nową brykę, skoro każdy z nasz potrafi wyczuć frajerstwo i infantylność. A co dopiero kobieta. I cała masa innych, cudownych pomysłów. Nie znajdujących odzwierciedlenia w stosunku do naszej sytuacji. Albo wzbudzam zainteresowanie płci przeciwnej albo umieram sam, prawdopodobnie z własnej ręki. Tak mi dopomóż Szatanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal, Żal.. :shock:

 

Kiedyś lubiłam udzielać się w tym temacie.. Ale to było kiedyś..

I nawet lubiłam doradzać.

Oj chłopaki..

 

Na palcach JEDNEJ RĘKI wyliczę osobników, których można normalnie poczytać w tym wątku..

 

Reszta ... do śmietnika. :mrgreen:

 

 

 

Specjalnie cofnęłam się spory kawałek w tył..

I padłam..

 

Najbardziej rozpierdoliłam mnie tarantula i te jej wywody. 8)

Może ukłon dla PANI, bo ,żeś taka piękna. ?? 8)

Pamiętaj Niunia Twoja uroda kiedyś przeminie.

 

 

Tyle mojego w tym wątku. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Moim zdaniem Sajlens nie trolluje, mówi całkiem sensownie, bo ta cała tarantula czy jak jej tam wymądrza się i pluje jadem w tym temacie i jedzie po facetach co nie poruchali, a nie zdziwiłbym się jakby sama była dziewicą :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Moim zdaniem Sajlens nie trolluje, mówi całkiem sensownie, bo ta cała tarantula czy jak jej tam wymądrza się i pluje jadem w tym temacie i jedzie po facetach co nie poruchali, a nie zdziwiłbym się jakby sama była dziewicą :twisted:

Aa czyli bullshit wytknęła po prostu, to coś jak ja robie zawsze :)

 

-- 24 gru 2013, 12:51 --

 

 

Widziałam zdjęcie i widziałam ładniejsze. 8)

)

Az poszedlem zobaczyc, przeciez tam nic nie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×