Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też lubię wszystko co dobre a zwłaszcza jak mi ktoś poda:) co niestety zdarza się tylko w restauracji;)

 

Smacznego wszystkim sporzywającym obiadek!

 

Ja spadam do tej księgarni bo nie dotrę do niej dzisiaj, tak się ociągam przed wyjściem z domu, serce mi jakby mocniej bije- sama przyjemność:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale zauważyłem, że jak ludzie mają trudny okres w życiu, to i źle się odżywiają. To tak jakbyśmy otworzyli jakąś puszkę pandory..

.... jeszcze słodkiego sobie odmawiać...

 

 

Ale ze mnie brutal :D

 

 

ponoc czekoloda podnosi poziom szczęscia wiec moze jednak choc troszke pomaga...., seks w nadmiarze tez szkodzi i jest chorobą :P dlatego wiadomo umiar należy zachowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej samemu sobie ścielić, bo nie wszyscy chcą, żebyś się dobrze wyspał. Dlatego ja gotuje sobie sam :D dla mnie banalną i największą tajemnicą mięsa jest to, że trzeba je zwyczajnie zamarynować dwa dni przed przetworzeniem, wtedy cała potrawa przesiąknięta jest smakiem ziół i przypraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ponoc czekoloda podnosi poziom szczęscia wiec moze jednak choc troszke pomaga...., seks w nadmiarze tez szkodzi i jest chorobą :P dlatego wiadomo umiar należy zachowac :P

 

Pomaga, ale tylko na chwileczkę, później organizm musi redukować nadmiar cukru i traci no to energię i zasoby mnieralne :D ale wiadomo człowiek nie kaktus :D

 

-- 05 gru 2013, 14:53 --

 

Wszyscy poszli jesc..smacznego.. ;)

 

Jedzcie, pijcie i popuszczajcie pasa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia2, lepiej dzis ale mam problem ze zginaniem palcow bo akurat najwiecej sie poparzylam w tych miejscach. :bezradny:

Dobrze ze lepiej. PJT przedstawil jakbys miala zwegloną

Jak bralam wenklfx.to prawie miesiac sie zapoczatkowala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia2, bo zlapalam za patelke z piekarnika gola dlonia i mi sie przyczepila do raczki mam skore czerwona i zaczyna oblazic ... Tak nie za ladnie to wyglada .Ale wczoraj bylo gorzej moze ja jestem jakas x menka i sie szybko reganeruje :D ale serio uzywam zel na oparzenia chlodzacy i on tworzy na ranie taka skorupke ochronna.

 

-- 05 gru 2013, 18:08 --

 

uciekam na filmik :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×