Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

No niby ze ten gruby Nodd to gość. Cos jakoś dzisiaj spokojnie tutaj. Czytam sobie, http://www.zaburzeni.pl/mysli-lekowe-co-jak-i-dlaczego-czesc-5-t3542.html#p23221

 

Tamto forum zawsze daje jakas nadzieje.

 

-- 20 lis 2013, 04:25 --

 

He ?

 

Pytanie z trochę innej beczki:

 

"Co może zmienić naturę człowieka ?" :D

 

Pytanie bardzo otwarte otwierające temat do dyskusji. Rozumiem ze chciałeś ja wywołać zniesmaczony kompletnym marazmem

w tym wątku :).

 

Ludzką naturę najszybciej zmienia wódka spożyta na raz w dużej ilości...

 

Chyba ze chodzi o odpowiedzi jak z programu Zagadki Wszechświata z Morganem Freemanem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He ?

 

Pytanie z trochę innej beczki:

 

"Co może zmienić naturę człowieka ?" :D

Przede wszystkim zmiany społeczeństwa. To czym się karmi ludzi od dzieciństwa wpływa na ich psychikę wpędzając ich w pułapkę, czyniąc z nich po prostu zwierzęta.

Żyjemy w czasach kiedy efekty tego są największe w historii ludzkości za sprawą postępu, a jest to proces zaplanowany. Kapitalizm przyniósł ludzkości ogromny postęp technologiczny, taranując wszystkie wartości jakiekolwiek spotkał na swojej drodze a teraz nadszedł czas zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

padłam, kiedy zobaczyłam dziś w niusach dziewczynę, która na egzaminie praktycznym na prawo jazdy ruszyła bez egzaminatora, a ten za nią biegł, po czym kiedy się w końcu zatrzymała nastąpiła ciekawa wymiana zdań :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam dzisiaj za dzien... jedyne co dobre to terapia i pare godzin po terapii, dzisiaj tak, kolega mowi ze zajechal do hotelu i OTWIERA PIWKO a mnie gol zaraz urusl, bo bym sie napil, ale nie moge no bo te leki w ogole chcialbym wyjsc na jakas impreze napic sie piwka, zapomniec ale nie BO LEKI. Ale przeczytalem odpowiedz na mojego posta od adminia innego forum i troche mnie postawilo to na nogi, no wrocil dobry nastóroj. A mam taki zwyczaj ze jezdze wieczorem do takiego znajomego, co pracuje na parkingu, sa to takie oczyszcajace fajne rozmowy do 1 w nocy, pozniej przyjedzam do chaty jakis taki spelniony, ze mialem

z kims kontakt, oderwalem sie i w woczas z chcecia zadladam co tam u nas na forum. A tutaj dzisiaj tak, patrze leki sie kończą no to mysle po drodze na parking wstapie do apteki, no i pojechalem w sumie nic tak nie psuje dobrego humoru jak wyjecie pliku recept, pozniej stanie na tym deszczu w kolejce ( i myslenie ze aptekarka mysli ":ale schorowany nerwicowiec"), no i przyejdzam na parking, juz sie szukuje do pogwedki a tutaj sie okazuje, ze zamiast Grzegorza jest ktos inny bo Grzegorz mial dziś pogrzeb brata ciotecznego. No i wróciłem zdołowany. Kurde żeby wieczorami nie bylo do kogo gęby otworzyć...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UnityMitford, :P

 

Ja Lannisterów lubię, ale bardzie z psychologicznego punktu widzenia, z powodu ich osobowości. Charaktery raczej odpadają, chyba, że chodzi o Krasnala, bo on pomimo wielu wad jest jednym z bardziej dobrych bohaterów. A imię Myrcella mi się bardzo podoba i dlatego mam taki nick:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Serta? Ile wziąłeś?

300 rano ale to nie serta, raczej echa minionej głupoty, chyba se propranolol wezmę

pewnie priapizm go dopadł :D

Oż Ty czarownico :P będę się bał teraz wziąć przez Ciebie 25 mg Trittico :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×