Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Mysle ze wiele dziewczyn zostaje rowniez odrzuconych bo nie wygladaja jak miss ( w koncu dla facetow to pierwsze kryterium) albo sa niesmiale, albo 100 innych powodow

Zgadzam się. Faceci mówią jedno (że wygląd się nie liczy, że może mieć krągłości), a jak przyjdzie co do czego, to taką odrzucają, bo nie wygląda np. jak Paulina Krupińska. :-|

 

Co jak co ale facetów, którzy mówią, że wygląd jest nieważny jest duuużo mniej niż kobiet.

To akurat fakt. Ale chodziło mi o tę mniejszość wśród facetów... która potem i tak robi co innego. Czyli w sumie 100% patrzy na wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
że wygląd się nie liczy, że może mieć krągłości

Bo krągłości muszą być. Ale tam, gdzie być powinny. A talia osy być musi.

:lol: no to powodzenia 8)

 

-- 16 lis 2013, 00:23 --

 

NieznanySprawca, niech facet lepiej nie liczy kg bo kobieta moze zaczac liczyc cm ;)

:great:

Jak ma mniej niż 20cm, to może się schować. :lol:

 

No i kobieta może też zacząć liczyć obwód... 8)

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, Candy14, , wtf, niech mi liczą, pała jak pała. 8) A kilogramów nie liczę, tylko proporcje ciała. Brak talii osy- aseksualność dla mnie. Ale na szczęście ten czynnik jest spełniony u, dajmy na to, 60 % młodych dziewczyn. Musiałbym być desperatem, żeby nie zwracać na to uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca,

to tak jakby facet miał talię osy , nie wyobrazam sobie i szerokie biodra, porazka by byla, wiekszosc młodych facetów na szczescie jest y nie x, chyba byłabym dziwna gdybym tez nie zwracała na to uwagi zwracam :P:D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, Candy14, , wtf, niech mi liczą, pała jak pała. 8) A kilogramów nie liczę, tylko proporcje ciała. Brak talii osy- aseksualność dla mnie. Ale na szczęście ten czynnik jest spełniony u, dajmy na to, 60 % młodych dziewczyn. Musiałbym być desperatem, żeby nie zwracać na to uwagi.

No to nie mam u Ciebie szans, choć waga niska. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, fakt, a najtragiczniej dla mnie wygląda chyba facet z dupą szerszą, niż klata. :mrgreen:

 

-- 16 lis 2013, 01:32 --

 

Aurora92,

Jak ma mniej niż 20cm, to może się schować. :lol:

Auroro, nie wiedziałem, że masz tam takie zacne wiaderko. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kilogramów nie liczę, tylko proporcje ciała. Brak talii osy- aseksualność dla mnie.

ale talia osy jest wlasnie nieproporcjonalna do reszty ciala :D

 

Taki sam argument jak i twój o tym szpanowaniu przed kolegami :bezradny: .

 

w sumie nie ma co sie licytowac :) Ale dziewczyny pytaja "fajny jest" a faceci "ladna jest" wiec wiesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, hmm?

(...)W dalszym etapie badań David Buss i pięćdziesięciu jego współpracowników przeprowadzili więc podobne wywiady i ankiety w 37 krajach położonych na sześciu kontynentach i pięciu wyspach, od Australii do Zambii (także w Polsce). Identyczne pytania zadawano mieszkańcom wielkich miast takich, jak Rio de Janeiro, Szanghaj, Bangalor w Indiach, Jerozolima i Teheran oraz mieszkańcom terenów wiejskich między innymi Indianom Gujarrati i Zulusom z Afryki Południowej - wszystkim w ich macierzystych językach. Zasięgano opinii ludzi wykształconych i prostych, w wieku od 14 do 70 lat, mieszkańców krajów kapitalistycznych i komunistycznych, którzy reprezentowali wszystkie większe rasy, religie i grupy etniczne. Te monumentalne badania objęły ponad 10 tysięcy osób na całym świecie. (...)Ogólne pojęcie fizycznej atrakcyjności daje się zdefiniować, także za pomocą mierzalnych cech budowy i wyglądu ciała. We wszystkich społeczeństwach najbardziej cenione i poszukiwane są kobiety cieńsze w tali niż w biodrach (obwód w talii podzielony przez obwód w biodrach powinien dać wynik równy 0.7). Wspólnymi cechami nadającymi kobietom atrakcyjny wygląd są ponadto proporcjonalna budowa ciała oraz gładka i czysta ("zdrowa") cera, czyste oczy, błyszczące włosy i pełne usta. To są warunki podstawowe, biologiczne fundamenty kobiecego piękna. Nie sa one wybrane arbitralnie lub narzucone przez kulturę, lecz są wyrazem powszechnego u mężczyzn poszukiwania kobiet młodych i zdrowych, bowiem to młodość i zdrowie są wskaźnikami płodności.

Cytat na szybko.

Ps, nie mówię o 90/60/90, tylko w skrócie zaznaczam: szersze biodra, węższa talia, szersza w biuście, ottt. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×