Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, Niezły z Ciebie paradoks. Z innym podejściem mógłbyś sobie urządzić casting na kandydatki do randek :mrgreen:

wole pozostać sobą, a laska sie kiedys znajdzie :mrgreen:

 

-- 11 lis 2013, 22:17 --

 

lubudubu, na 'grubej' fotce 110kg/188cm

nieźle, ja przy 113/190 wyglądałem jak potworek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, tez chcialbym miec taki odzew przy wstawianiu fotek jak Ty (akurat nie takich z kaloryferem, tylko zwyklych :P), ba, zeby byl jakikolwiek (nie ma niestety). Nikt nie chce mi uswiadomic, co jest nie tak ze mna, bo kazdy milczy kiedy ja cos wrzuce.

ja miałem dokładnie tak samo, na dodatek moja kobieta zapiera się że jestem dość przystojnym facetem i nie ma z nią negocjacji na ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, cos bylo takiego.

light, ja sie nie usmiecham do zdjec, bo to wychodzi tragicznie. Lepiej na spince :P

Kalebx3, ze zrobic tak jak Ty? Never :D

 

Nie wiem juz co zrobic. Schudlem 6 kilo, inaczej sie ubieram i nadal zle wygladam z tego wniosek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, Musisz pogodzic się z tym, że Bradem Pittem nie będziesz, wtedy staniesz sie bardziej naturalny i bez spinki. Ogólnie nie ma tragedii, możesz zarywać laski normalnie, tylko popracuj nad ta spinką, bo laski umieją wyczuwać takie sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, Możesz mieć powodzenie a gdy sam ze sobą czujesz się źle to nic to nie da. Bo sam się blokujesz.

odblokować się nie da bez polubienia siebie tak naprawdę. Bez tego zostaje tylko udawanie.

 

Właśnie wiem..., masz na to jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×