Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

light, nie chodzi mi o kondycję fizyczną, tylko o fakt przebywania w mieszkaniu na 6 piętrze lub wyżej.

W wieku 29 lat ma się rodzinę i coś się w życiu osiągnęło.

Naprawdę z chęcią bym się z Tobą zamieniła na Twój problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, Tylko że w Twoim przypadku szanse na coś normalnego są, chociażby fakt że byłaś w związkach. Ja w tak owym nigdy nie byłem i nie będe ;) Chciałabyś się zamienić na kare śmierci? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
magnolia84, Tylko że w Twoim przypadku szanse na coś normalnego są, chociażby fakt że byłaś w związkach. Ja w tak owym nigdy nie byłem i nie będe ;) Chciałabyś się zamienić na kare śmierci? :lol:

Przepraszam, że się wtrącę :P ale light ty jesteś obrazem tego, co zapewne czeka mnie w przyszłości... Tyle że ja jestem dziewczyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, właśnie - BYŁAM. Poza tym gdybym miała problemy tylko w relacjach damsko-męskich, to nie znalazłabym się tu ale przede wszystkim nie brała prochów. Muszę budować wszystko od nowa.... po raz kolejny.... i nie wiem czy mam na to siły.....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedze sobie sam w domu przy zgaszonym swietle w mieszkaniu ktore wynajalem niedawno. Moja byla wlasnie sie zareczyla z gosciem i siedzi z nim sobie w domu..Jednym posunieciem zrypalem calkowicie relacje z rodzina. Patrza na mnie jak na psychola samobojce. Super. I na dodatek nie umiem sie odciac od tamtej, ciagle mam nadzieje. Czlwiek jest taki glupi ze to jest masakra. Mowi ze w marcu ze mna zamieszka, a niedawno sie zareczyla. Ma w sobie nie jego dziecko, a on mysli inaczej. Szkoda gadac. To mnie zniszczy niedlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×