Skocz do zawartości
Nerwica.com

NN to jest tragedia


Mafju88

Rekomendowane odpowiedzi

poprostu twoja psdychika juz skapitulowala przez mysli ,teraz bedzie twoj mozg zapewne regenerowal sie pare dni w kiepskim nastroju az mysli znow zaczna sie pojawiac

 

leki bierzesz ile dni juz? ja tez mialam taki blogi spokoj z myslami kiedy powiedzialam stop i wtedy to byla depresja nerwicowa ,leli ,leki ,leki ;) dobre ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak chodze do psyhologa i psychiatry leki biore od 2 dni a od jakis 4 mam uczucie otepienia :/ psycholog to szkoda gadac... kiepski... stalo sie tak po tym kiedy juz mialem dosc klopotow i poprostu przestalem sie tym wszystkim przejmowac i taka pustka mi zostala nie wiem naprawde co robic gdyby nie to uczuie pustki i otepienia pewnie stwierdzilbym ze wygrywam z choroba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz uzbroić się w cierpliwość - nie wiem jakie leki bierzesz, ale zwykle żeby antydepresanty zaczęły działać trzeba czasu - minimum 3-4 tygodni, taka pustka jest typowa dla depresji.......z czasem nabierzesz ochoty do robienia czegokolwiek, leki zaczną działać i znajdziesz siły, żeby dogadać się z psychologiem, to dpoiero kilka dni spokojnie, pamiętaj, żeby w miarę sił dbac o siebie, zajmij się czymś co cię odpręża, wychodź na spacery, nie siedź bezczynnie bo to tylko pogorsza sytuację.

Wiem, że w takim stanie ciężko się zmobilizować - ale postaraj się choć troszeczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwice mam juz od pol roku i bez lekow sobie radzilem ale teraz juz nie moge musze cos wziasc... biore paxtin i mam nadzieje ze pomorze i mam nadzieje ze to otepienie przejdzie bo przeciez mysle logicznie tylko ciezko mi myslec troszke... i nie mam ochoty na nic... jeju niech to sie skonczy juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj się, twoje objawy powinny ustąpić po ok 2 tyg od rozpoczęcia brania leków. Niestety tak już z nimi jest, ze na początku jest okropnie! Czasem gorzej niż w czasie ich niebrania. Do tego mogą się pojawić dolegliwości somatyczne (ja np wymiotowałam, kręciło mi się w głowie itd), ale po ok. 2 tyg leki zaczynają działać, pojawia się dobry nastrój i wszystko zaczyna się układać... :)

 

 

Wesołych Świąt i poprawy nastroju!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×