Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z oddychaniem


s_12_st

Rekomendowane odpowiedzi

Co jakiś czas muszę wziąć głęboki oddech. Nie mogę przestać o tym myśleć. Bardzo mi to przeszkadza szczególnie przy wysiłku fizycznym. Byłem u lekarza i wszystko z płucami jest ok. Raz tak się przejąłem że się uduszę, że mnie sparaliżowało i wtedy zdiagnozowali mi nerwice. Pomocy.. !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33 nic na to nie pomoże leki, terapia?!?! :(

 

Ja od jakiś dwóch tygodni miałem grypę, a od tygodnia mam problem z oddychaniem, właśnie muszę nabierać pełny oddech, mam jakby blokadę w przeponie i gulę w gardle... Byłem wczoraj u lekarza rodzinnego pytałem o powikłania po grypie, a osłuchała i mówi, że to na 155% na tle nerwowym jest..... Jak nabrałem przy niej tak odruchowo pełny głęboki oddech i odkaszlnąłem , to powiedziała, że jest pewna , że to nerwy. ( swoją drogą dobra lekarka, nic nie mówiłem o nerwicy itp).

 

Czy są jakieś szanse na pokonanie tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maciekpoznan,

 

No właśnie mi zwiększyły sie duszności po zapaleniu oskrzeli...leki troszkę pomagają..terapia mi nie pomogła, bo dusiło bardziej..mi sie wydaje , ze mamy wtedy jakieś ataki paniki i to duszenie narasta , gdyż myślimy o tym... :(

 

-- 17 wrz 2013, 08:50 --

 

Tez biorę te głębokie oddechy...ponieważ brakuje powietrza...nic nie daje tylko płuca bolą i krtań, wiesz kopiłam zioła na lepsze odkrztuszanie..jakby sie odrywało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj idę do mojej lekarki powiedzieć jej o tym, ale też co ona może pomóc :( Miałem wczoraj nadzieję, że mi wykryją jakieś powikłania pogrypowe wyleczą i tyle, a jak usłyszałem "na tle nerwowym" to jak wyrok. Większość nerwicowych objawów powoli zaczęłą odpuszczać, a pojawiły się problemy z oddechem. Tak jakby coś blokowało oddech, po nabraniu głębokiego oddechu puszcza i czuje się ulgę. Dodatkowo w pakiecie serducho mnie boli coś.

 

W poprzednim "epizodzie" choroby nie miałem problemów z oddechem, dusznościami. Skąd to się teraz wzięło? Zapewne się nie dowiem, tak jak nie dowiem się skąd u mnie nerwica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×