Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam taką wiadomość od byłego chłopaka:

 

"mam idiotyczne pytanie

czy masz moze moje zdjecia z czasów studiów?

(i nie, nie nasze wspólne zdjecia. moje...)"

 

Jak Wam to brzmi? Bo mnie aż brzuch zabolał, odniosłam wrażenie, że chce ode mnie zdjęcia, żeby mieć co pokazać jakiejś dziewczynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, zamawiałem 2 razy w lumpiku (tak moja babcia EMPKI nazywa :mrgreen: ), stan niektórych książek był bardzo słaby... Zamawiał ktoś może w Matrasie, bo ceny konkurencyjne i też można w salonie odebrać?

Z Matrasu wszystko ok było. Dodatkowo okazjonalnie całkiem niezłe promocje można trafić. Tak samo w netowej księgarnii Gandalf, czasem niektóre pozycje po 10 złotych w promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyjazdu do Wrocławia nici, bo ze względu na problemy natury gastrycznej nie dałem rady zdążyć na autobus. Lekarz dzwonił i mamy pogadać dłużej wieczorem, a medykamenty prześle pocztą, co już kilka razy robił. :mrgreen:

 

EMPIK zostaje przełożony na jutro. Nawet dobrze, bo jeszcze dzisiaj przeglądnę ciekawe pozycje książkowe dostępne w tym przybytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałam taką wiadomość od byłego chłopaka:

 

"mam idiotyczne pytanie

czy masz moze moje zdjecia z czasów studiów?

(i nie, nie nasze wspólne zdjecia. moje...)"

 

Jak Wam to brzmi? Bo mnie aż brzuch zabolał, odniosłam wrażenie, że chce ode mnie zdjęcia, żeby mieć co pokazać jakiejś dziewczynie.

Na to wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy uda mi się znaleźć to genialne zdjęcie prof. Chybickiej w negliżu podczas maratonu. Niestety pani doktor zdaje się je zobaczyły i kazała skasować, a szkoda. Genialne było. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, nie znam jej. Poznałem ją przedwczoraj, jak się dowiedziałem że wystartuje w maratonie.

 

E: Poznałem w cudzysłowie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skasowali, bo się pewnie pani profesor te zdjęcia nie spodobały, zresztą mi też. :mrgreen: Zachęciła mnie ta kobieta jednak do przebiegnięcia maratonu kiedyś. Skoro ona w wieku ponad 60 lat mogła w 6 h 30 min to ja mogę w poniżej 5 h. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×