Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saraid, nie spotkałaś po prostu kreatywnego, inteligentnego i egzystencjalnie czystego mężczyzny. 8)

Tacy istnieją :?:;)

 

-- 14 wrz 2013, 10:53 --

 

Mushroom, spokojnie bo zawału dostaniesz i to przez jakiś złom ;):?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, mi też się coś z dyskiem stało, często się zacina. Mam nadzieję, że brat coś zaradzi. ;)

uszkodzony dysk można tylko wymienić

 

-- 14 wrz 2013, 10:56 --

 

Mushroom, spokojnie bo zawału dostaniesz i to przez jakiś złom ;):?:

i dobrze będzie święty spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, nie spotkałaś po prostu kreatywnego, inteligentnego i egzystencjalnie czystego mężczyzny. 8)

Tacy istnieją :?:;)

Pewnie, ale mało ich niestety. :why: Dziewczyn też takich mało, ale jeszcze nie wyginęły. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem ile wynoszą rekordy w biegu na 10 km mężczyzn i jestem w ciężkim szoku, jak kurde można przebiec to 26 min i 17 sek czy nawet te 30 min, to trzeba mieć serce jak koń żeby biec tyle czasu pół-sprintem :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Tobą czy lapkiem ?SZkoda żebyś umierał z powodu jakiegoś lapka

 

ze mną, i gdybym miał umrzeć na zawał to na pewno nie przez lapka ;)

 

-- 14 wrz 2013, 11:09 --

 

Reiben, jak się nażresz sterydów i innego szajsu (teraz jest ten patent niewykrywalny) to nic dziwnego że masz nadludzkie osiągi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, nie w tym wypadku tj. biegów olimpijskich ~10 lat wstecz to by nie przeszło, im pewnie wystarczyły jakieś dozwolone formy jak np. transfuzje itp. to Kenijczycy i Etiopczycy biegający od dzieciaka po górach od wioski do wioski, więc żaden z białych nie ma z nimi szans, może co najwyżej walczyć żeby zbliżyć się do 30 min/10 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś będę sprzątać. Wziełam ibuprom zatoki czyli moją kochaną pseudoefedrynę i czuję miły przypływ sił witalny. Mam zamiar się wziąć za artykuł na portal, ale najpierw muszę sprzątnąć bo pracować w syfie nie umiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, cześć. Czyli widzę, że nie tylko ja się czuję lepiej (psychicznie) podczas przeziębienia/ choroby, kiedy biorę przeciwbólowe- też zawsze czuję przypływ dobrej energii. Nigdy się nad tym poważnie nie zastanawiałam, a pewnie naukowe wytłumaczenie jest proste.

amelia83, hej :) ja też dziś piekę, planuję szarlotkę i ciasto kruche z kruszonką i dżemem (jak uda mi się upiec dwa). A Ty?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×