Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Ja zrobiłem sobie bilans wydatków i stwierdziłem, że moje skromne pieniądze które mam nie są problemem, bo mój status posiadania nie jest najgorszy. Przynajmniej pod względem technologii. Może nie mam wszystkich najnowszych urządzeń, ale przecież nawet te stare dobrze się spisują, a w odpowiednich rękach nawet na Celeronie 333 można robić cuda w starszych wersjach Photoshopa, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć co słychać?

 

 

przecież nawet te stare dobrze się spisują, a w odpowiednich rękach nawet na Celeronie 333 można robić cuda w starszych wersjach Photoshopa, itd.

 

prawda jest taka, że to niestety nie komputery nam nagle zwalniają, a mocy obliczeniowej wymagają te wszystkie dodatkowe fajerwerki graficzne. Niedługo przeglądarki będą wymagały 4gb ramu i karty graficznej z pełnym wypasem. Dla mnie bzdura, takie nabijanie klienta w butelkę, byle kupił więcej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, a co na minusie jesteś? Czy cię nie stać na wymarzone wakacje na Hawajach?

 

trombeczka, trochę nabijanie jest, ale klienci też tak łatwo się nie dają nabijać. Niska sprzedaż systemu Windows Vista, a także W8 pokazują, że klienci nie wezmą wszystkiego do domu, mimo że jest sygnowane logiem znanej firmy.

Podobnie z płytami Blu-ray. Mało kto przeszedł na ten standard we własnym domowym kinie, chociaż hucznie został ogłoszony następcą popularnego DVD. A DVD-Audio lub SACD? Mało kto słyszał o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie z płytami Blu-ray. Mało kto przeszedł na ten standard we własnym domowym kinie,

 

tak ale już za chwilę będzie konieczność przejścia na ten standard, spójrzmy na półki sklepowe coraz więcej tego badziewia na półkach, za chwilę blu-ray zwyczajnie będzie dostępny jako jedynie słuszny standard tak jak to jest teraz z dvd, a jeszcze przed chwilą były przecież płytki video-cd. Chcąc nie chcąc ludzie i tak będą musieli w pewnym momencie moim zdaniem zmienić swój sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×