Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie pierwszy raz się to pojawiło 3 lata temu, dokladnie w walentynki, nic mnie nei denerwowało, byłam po sesji, wszystko pozdawane :D a tu ciach...pojechałam na pogotwie o 1 w nocy, wałkowali mnie i wałkowali, ale wszytsko było super! I jakoś samo przeszło. Później w zeszłym roku, trzymało mnie kilka dni...przeszło...później znów i trzymało kilka tygodni, a teraz...od lutego dzień w dzień, nieustannie! Nie wiem, co z tym zrobic, jak sie pozbyc cholery!

 

-- 06 wrz 2013, 22:52 --

 

10 lat, o jebana...(sorry) jak ty z tym zyjesz, jestes moim guru !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też właśnie ciągle kaszle, jakbym chciała coś z płuc wyrzucić, ale niestety nic to nie pomaga...ja codziennie jestem w stresie, mam kiepską sytuacje życiową i wszystko, ale to wszystko mnie dobija...w szpitalu jak byłam było mi ciut lepiej, bo na chwilkę zostałam sama i mogłam odpocząć od tych "wpieniających" mnie sytuacji!

 

jak sobie radzisz z tym dziadostwem, z tym oddechem? 10 lat...boże....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, jakby mnie ktoś dusił, albo jakbym miała jakąś obroże czy coś...teraz też....okropne, czasem się boję, ze mi się gardło zaciśnie...

wzięłam magnez, już 2tbl. dziś... i teraz mam schiza że przedawkowałam, bo w ulotce, że można 1tbl. na dzień...trzese sie z nerwow ze cos mi sie stanie! Jaka ja durna jestem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dusznomi, nic Ci sie nie stanie, te magnezy w tabletkach i tak maja ponoć duuuzo mneijsza zawartosc niz mozna przyjać. Podobno nawet mozna je brac garsciami. Sama sie w to wczytywlaam , bo zamowilam na allegro chlorek magnezu i biore :) A jesli nawet wzielabys za duzo, to jedyne co Ci sie moze stac to przeczysci Cie troche :) nic wiecej! takze spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×