Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, ehh :( ale serio, czasem mam wrazenie, ze juz jestem w jakims zamknietym kole z którego nie ma wyjscia. I ten ciąłgy lęk mnie wykończy w pewnym momencie, i że może byc tylko gorzej - i że mózg juz tego nie wytrzyma po prostu, bo bedzie za duzo tych nerwow. I ze jakies zalamanie przezyje i mnie zamkną w psychiatryku.

 

No ale czasem przychodzi jakis taki spokojniejszy czas , ze widze jakas przyszlosc, ze chce mi sie walczyc, ze wierze, ze to jest wszystko do zrobienia krok po kroku (tylko, ze te pierwsze mysli są częstrze i mnie jeszcze bardziej dobijają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa,

 

W psychiatryku Ciebie nie zamkną , znów coś wkręcasz sobie, masz dużo wiary i nadziei , myślisz o lękach??

 

-- 06 wrz 2013, 17:01 --

 

u mnie zaraz sie zacznie burza...oj zadzwonił do mnie Niemiec...gadam , ze nie rozumiem , ze pochodzę z Polski ..a on takkk ja tez ...ile tu Polaków się chowa tylko szukać... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny!

ja się też dzisiaj ch....o czuję :( ,bolą mnie w klacie i w okolicach brzucha jak bym robiła brzuszki/ćwiczyła mięśnie.Czuję je przy wdechu,ruchu.Do tego mam przez cały dzień jakieś lęki,panikę i w jednej chwili robi mi się słabo,ciężko mi oddychać,jakieś zaciskanie w gardle,uczucie,że coś się ze mną dzieje złego.Do d..y z tym wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, z tym uczuciem gorąca mam tak samo, raz jest mi zimno, a raz zalewa mnie pot ;/ dżizys ;/

Jakos dzien mi zlecial, ale co z tego...jak to tylko kolejny...do kolekcji....dzień jak kazdy poprzedni! Nie wiem, duszno mi, czy mi sie wydaje ze mi duszno, gardlo mam tak scisniete jakby ktos mi zalozyl mega ciasny kołnierz... jakie to wszytsko pok*rwione!!! Jechalam teraz do sklepu i widze staruszke jak zamiata sobie kolo domu i mysle, cholera, stara babuszka a ma werwy tyle, a dla mnie sukcesem jest rozwieszenie prania, odkurzenie....a jestem od niej z 50 lat młodsza ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakos zlecialo - teraz wieczor - to u mnie zawsze juz lepiej zazwyczaj. Ufff dzisiaj ciezko bylo, i niewyspanie i pogoda przed burza i deszczem i wkrecanie w lęki! masakra... dopiero dalam rade cos zjesc :)

 

Kurcze a te starsze osoby, ja nie wiem skad one te siły biorą! ja mysle, ze moze na wojnie sie nauczyly? :) tzn. tak ogolnie doswiadczyly ciezkich czasow i nie skupiaja sie na głupotach tylko jest robota do zrobienia to robia. A my - myslimy i myslimy i z tych mysli rodza sie te wszystkie nasze objawy, lęki i złe stany. Kiedys nawet czytalam, ze jak wojna jest to ludziom mijają nerwice - bo jest powazne zagroznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też robi się goraco,zimno czasami jak się połóżę do łóżka i mam lęki.Parę miesięcy temu czułam że robi mi się gorąco w poliki.Patrzę do lusterka czerwone jak cholera.Teraz też robi mi się gorąco w twarz albo ciało z tym,że tak mocno się nie czerwienię.Mam wrażenie,że policzki mnie jakoś dziwnie swędzą/pieką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wysoki puls czy kołatanie?

Jakis czas temu znalazlam taki dobry sposob (tzn. naukowo opisany i podobno stosowany przy czestoskurczu), Nie pamietam, to ma jakas specjalistyczna nazwe, w kazdym razie chodzi o to, ze jak sie zatka nos i dmuchnie tak jakbys chciala odetkac uszy, to to uspokaja serce bo pobudza jakis tam konkretny miesien.

 

o znalazlam : Proba Valsalvy : http://pl.wikipedia.org/wiki/Pr%C3%B3ba_Valsalvy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja byłam na psychoterapii co prawda pierwsze spotkanie , wygadałam się , jakos lepiej sie czuje , ale mam mieszane uczucia :roll: .

drugie spotkanie za tydzień , moze bedzie troche inaczej , perspektywa zostawiania 400zł miesięcznie mnie przeraża :roll::roll:

 

spokojnej nocy robaczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis tez mam kiepski dzien...czuje sie do niczego, maz po zakupy chodzi ..bo ja w tych upalach nie moge wcale...co za choroba..

 

-- 06 wrz 2013, 21:27 --

 

i tez mi sie robi raz duszno raz zimno..czy można juz kurde przekwitac tak mlodo..mam juz pomysly rozne

 

-- 06 wrz 2013, 21:29 --

 

pimpek82, A mi policzki latają....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dusznomi, ja tez mialam dzisiaj jeden z najgorszych dni chyba, po prostu caly czas lęk, bałam się ze zwariuje i ze juz nie ma ratunku dla mnie zadnego. I to sie ciagnelo dluuugo. Dopiero teraz na wieczor wszystko przeszlo. Wiec jestem pewna, ze Tobie tez przejdzie niedlugo. Kurcze no, beznadziejnie, ze tak sie musimy meczyc :(((

Dobrze , ze wzielas, tabletki pomoga!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×