Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś nie ma co robić w czwartek to zapraszam na spotkanie forum nieśmiałość,fobia społeczna więcej infromacji na pw

 

 

Jeśli chodzi o spotkanie forumowe to planuję w piątek albo sobotę , jęsli ktoś jest chętny na spotkanie to niech napiszę jaki dzień mu bardziej pasuję :)

 

-- 09 lip 2013, 08:28 --

 

Spotkanie forumowe niesmiałość,introwertyzm,fobia społeczna

 

11 Lipiec godzina 18 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do około godziny 18.15

 

 

Spotkanie forum nerwica

12 Lipiec godzina 18 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do około godziny 18.15

 

Jeśli ktoś miałby sie spóznić a chciałby przyjść to na pw mogę podać numer telefonu

 

-- 17 lip 2013, 09:00 --

 

Spotkanie forumowe

 

18 Lipiec godzina 18 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do około godziny 18.15

 

Jeśli ktoś chciałby przyjść a miałby się spóźnić to na pw mogę podać numer telefonu

 

-- 30 lip 2013, 08:51 --

 

Spotkanie forumowe

 

1 sierpień godzina 18 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do około godziny 18.15

 

Jeśli ktoś chciałby przyjść a miałby się spóźnić to na pw mogę podać numer telefonu

 

-- 06 sie 2013, 13:17 --

 

9 sierpień godzina 18 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do około godziny 18.15

 

Na pw mogę podać numer telefonu

 

-- 06 sie 2013, 13:18 --

 

9 sierpień godzina 18 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do około godziny 18.15

 

Na pw mogę podać numer telefonu

 

-- 13 sie 2013, 09:13 --

 

16 sierpień godzina 18 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do około godziny 18.15

 

Na pw mogę podać numer telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne spotkanie forumowe

 

 

 

16 sierpień godzina 18 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do około godziny 18.15

Gdyby ktoś miał się spóznić a chciałby przyjśc to na pw mogę podać numer telefonu

 

 

Jeśli chodzi o empik to mam nadzieję że do piątku jeszcze wytrzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spotkaniach nie ma żadnego strachu czasami są osoby które przez całe spotkanie nic nie mówią i nie ma z tym żadnego problemu . Fajne jest to na spotkanie że można w miłym gronie szczerze porozmawiać o swoim problemie albo na jakiś dowolny inny temat np gdzie się będzie można spotykać po likwidacji empika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne spotkanie forumowe

 

 

 

24 sierpień godzina 17 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do około godziny 17.15

 

Gdyby ktoś miał się spóznić a chciałby przyjśc to na pw mogę podać numer telefonu

 

-- 19 sie 2013, 13:28 --

 

Jednak spotkanie forumowe odbędzie się

 

23 sierpień godzina 18 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do około godziny 18.15

 

-- 20 sie 2013, 11:53 --

 

Ostatecznie spotkanie forumowe odbędzie się

 

 

24 sierpień godzina 17 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do około godziny 17.15

 

Gdyby ktoś miał się spóznić a chciałby przyjśc to na pw mogę podać numer telefonu

 

-- 20 sie 2013, 11:54 --

 

Ostatecznie spotkanie forumowe odbędzie się

 

 

22 sierpień godzina 17 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do godziny 18.15

 

Gdyby ktoś miał się spóznić a chciałby przyjśc to na pw mogę podać numer telefonu

 

-- 20 sie 2013, 11:55 --

 

Ostatecznie spotkanie forumowe odbędzie się

 

 

22 sierpień godzina 18 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do godziny 18.15

 

Gdyby ktoś miał się spóznić a chciałby przyjśc to na pw mogę podać numer telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję kolejne spotkanie forumowe w niedzielę jako godzina była by najodpowiedniejsza ?

 

Na razie wstępne plany

 

1 Września godzina 16 pod empikiem(albo gdy nie będzie to Zarą) na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do godziny 16.15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne spotkanie forumowe

 

 

28 sierpień godzina 18 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do godziny 18.15

 

Gdyby ktoś miał się spóznić a chciałby przyjśc to na pw mogę podać numer telefonu

 

Myślę że dla osób pracujących godzina 18 nie będzie dużym problemem a gdyby ktoś mógł przyjść dopiero pózniej to zawsze mogę napisać sms w jaki miejscu aktualnie przebywamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×