Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępne plany

 

 

 

Spotkanie forumowe

 

 

 

28 czerwca godzina 18 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do godziny 18.15

 

Jeśli ktoś chciałby przyjść a miałby się spóźnić to na pw mogę podać numer telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana dnia z piątku na sobotę

Jutro jest zakończenie roku szkolenego i mogę być bardzo duże problemu z lokalem.

 

 

Spotkanie forumowe

 

 

 

 

29 czerwca godzina 17 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do godziny 17.15

 

Jeśli ktoś chciałby przyjść a miałby się spóźnić to na pw mogę podać numer telefonu

 

 

Na miejscu ja będę stał z biała kartka A4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie ma planów na czwartek a ma fobię społeczną,nieśmiałość,introwertyzm to zapraszam na spotkanie forumowe informacja na PW

 

Jeśli chodzi o spotkanie forumowe to proponuję piątek(godzina 18) albo w sobotę o godzinie (17) jeśli ktoś chciałby przyjść pózniej to wystarczy napisać to mogę podać na PW numer telefonu.

 

 

Jeśli chodzi o spotkania forumowe to zwykle wyglądają tak że spotykamy się w uzgodnionym miejscu(padają propozycję gdzie możemy pójść) jeśli nie ma konkrętnych to zwykle idziemy do Sesji(gramy w bilarda,pijemy piwo,soczek,herbatę) albo obok na świeże powietrze do Polibudy ale jeśli ktoś chce lokal to blisko jest Dziekanat , na spotkaniach rozmawiamy o swoich problemach w miłej atmosferze :)

 

 

Jest ktoś chętny na pogranie w Minigolfa tutaj więcej informacji http://minigolf-krakow.pl/Cennik-i-zasady-gry.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszka40, rozwalił mnie Twój podpis pod postem. Szczególnie jego 2ga część :D

 

Ja w sumie mogę wpisywać się w nieśmiałość, a moze w końcu zrobiłąbym krok do przodu. Tylko czego te czwartki... Jeżeli okaze się, że nie muszę iść na praktyki w piatek, to mozliwe.... (jak zwykle) mozliwe ze się pojawię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam,że wersja ze spotkaniami weekendowymi byłaby korzystniejsza,wtedy sporo osób siedzi samotnie w domu i się zadręcza,że znowu nie ma gdzie i nie ma z kim.....Sama bym chętnie przyszła na takowe spotkanie,ale czwartki odpadają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zaproponowałem piątek i sobotę tylko nie wiem jaki termin wam bardziej odpowiada a spotkania czwartkowe są dla zupełnie inne forum.

 

Czyli propozycję Piątek o godzinie 18 albo sobota godzina 17 miejsce zbiórki najlepszym pomysłem wydaję się Empik na Rynku , jeśli chodzi o biała kartkę to ja będą ja trzymał :)

 

-- 03 lip 2013, 12:56 --

 

Spotkanie forumowe

 

5Lipca godzina 17 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do godziny 17.15

 

Jeśli kto chciałby przyjść a miałby się spóznić to na PW mogę podać numer telefonu :)

 

-- 03 lip 2013, 21:50 --

 

Spotkanie forumowe

 

5Lipca godzina 17 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do godziny 17.15

 

Jeśli kto chciałby przyjść a miałby się spóznić to na PW mogę podać numer telefonu :)

 

 

Ma ktoś ochotę pograć w piątek w minigolfa ?

 

-- 04 lip 2013, 09:59 --

 

6Lipca godzina 17 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do godziny 17.15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest w piątek jeśli będzie dobra frekwencja to następne spotkanie będzie w sobote :)

 

-- 05 lip 2013, 17:09 --

 

Jutro niestety nie ma spotkanie forumowego ale jeśli ktoś chce się spotkać i pograc np minigolfa to niech wysle mi pw to napisze co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×