Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hej, planuję odwiedzić Kraków 17 listopada w niedzielę, będę miała trochę czasu do pociągu powrotnego, to będzie moja pierwsza w życiu wizyta w Krakowie :) czy ktoś chciałby się spotkać? wstępnie będę miała czas od godz 14/15 a pociąg mam o 18:50

 

jeśli wytrzymasz z moją cyniczo-życzliwą dynamiką charakteru to czemu nie ;)

 

Rafał by się przydał - przystopuje Cie :)

 

znowu necro robię ale musiałem się ustosunkować do tego bo i tak wiem, że to przeczytasz :mrgreen: Rafałowi jest bardzo trudno powstrzymać mojego ciągu cyniczności :mrgreen:. LET THE BATTLE BEGIN.

 

-- 11 lis 2013, 14:48 --

 

Ja również z Krakowa, ale obecnie nie mogę się z nikim spotkać bo znowu wchodzę na dawkę leku a efekty mnie wyłączają z życia. Ale za kilka tygodni bardzo chętnie. :)

 

Jakież to efekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również z Krakowa, ale obecnie nie mogę się z nikim spotkać bo znowu wchodzę na dawkę leku a efekty mnie wyłączają z życia. Ale za kilka tygodni bardzo chętnie. :)
Hey hey :)

Ja tez jestem z Krakowa i chcialam sie przywitac :)

To i ja Was ciepło witam, i pragnę ogłosić, także wszystkim pozostałym, że jestem otwarta na wszelkie spotkania [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć jutro :) O 17 na rynku, choć osobiście uważam takie miejsca za niezbyt sprzyjające do podejścia. Dla mnie lepiej by było gdzieś w jakimś dyskretniejszym miejscu albo nawet od razu w lokalu.

Poza tym adazagada, zawsze można samemu wyjść z propozycją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem tu nowy od 8 lat zmagam się z zespołem Barlowa ( wypadaniem płatka zastawki dwudzielnej/Dysautonomią) jak zapewne wiecie schorzeniu temu towarzyszą silne objawy neuropsychiatryczne - lęk napadowy i agorafobia , lęki uogólnione czasem depresja .

Związane jest to z zaburzeniem funkcjonowania autonomicznego układu nerwowego -dysautonomia,mechanizm zaburzenia od strony medycznej i neurobiologicznej nie do końca jest poznany ,prowadzone są rozliczne badania , więcej na stronie http://www.mitralvalveprolapse.com/

http://www.mitralvalveprolapse.com/what ... nomia.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wypadanie_ ... _mitralnej

 

Objawów jak można przeczytać całe mnóstwo.

Obecnie biorę leki takie jak

propranolol 10 mg x 3 dziennie( betabloker nieselektywny)

magnez i potas

prestarium 2,5 mg

depralin 10 mg ( SSRI escitraplorum)

 

Mam 35 lat , mieszkam w okolicach Krakowa chętnie poznam osoby które zmagają się z podobnym schorzeniem , chętnie poznam również jakąś Panią /Dziewczynę stanu wolnego która ma podobne problemy , jak to mówią we dwoje jest raźniej :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest długi czas oczekiwania na NFZ, ale osoby zameldowane w Krakowie mają szansę na szybkie rozpoczęcie terapii w ProVicie na Wrocławskiej, mają tam dodatkowe dotacje z urzędu miasta

 

 

nie jestem zameldowana w Krakowie...

 

To musisz zapisać się na listy oczekujących i liczyć, że jakieś miejsce się zwolni. Zawsze mówią, że czas oczekiwania to około roku, ale wydaje mi się, że zawsze jest szansa, że coś będzie wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ci powiedzieć co robimy na tych spotkaniach bo to nie jest odpowiednia godzina a jeszcze dzieci czytają to forum i mogły by się zgorszyć ,

Spotkania wyglądają tak że do momentu kiedy wódka się leje spotkania trwają a kiedy przestaję kapać magiczny napój to wtedy impreza się kończy albo gdy nie ma alkoholu to rozmawiamy albo na taki mix rozmawiamy+gramy+pijemy do wyboru do koloru

 

 

A tobie khaleesi tylko wódka w głowie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×