Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

nie lubie dziekanatu, byłam tam w tym roku na sylwestrze i baaaaaaaardzo się zawiodłam.

 

Wolę poczciwą ewolucję, żeby sobie usiąść i piwa napić, a co do bilarda itd to nie znam takowych klubów, ale kto powiedział, że musi być na rynku? Omerta na Kazimierzu ma mega super piwa smakowe, albo cos na kazimierzu ogólnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie może się odbyć w piątek o godzinie 18 albo sobota godzina 17 . Jak ktoś jest chętny na spotkanie niech napiszę w temacie jak się zbiorą w miarę pewne 4osoby to można zorganizować spotkanie. Ewentualnie można zorganizować spotkanie z razem z forum nieśmiałość ale to zależy ile osób z forum będzie chętnych.

 

-- 06 maja 2013, 21:09 --

 

Przemyślałem sprawę najlepiej będzie jak spotkanie będzie w czwartek są chętne osoby na spotkanie około godziny 18 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Jakby umówić się w parę osób, które mają podobne problemy i mają tego świadomość to chyba nie będzie strasznie dziwnie. Ja mam 23 lata i przez całe studia praktycznie nie zdobyłem żadnego znajomego, a co dopiero przyjaciela. Nie wiem czy to już fobia społeczna czy zwykła nieśmiałość. W każdym razie w Krakowie czuję się po prostu samotny i fajnie by było zebrać jakąś grupkę po prostu żeby spotkać się i pogadać, być może podzielić się swoimi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Kraków zaklepany, proponuje start spod Poczty Polskiej koło Galerii Krakowskiej, jak wszyscy się zejdą wyjdziemy gdzieś na rynek albo w inne miejsce. Ja będę o 15. Kto się jeszcze pisze na sobotę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak byłem na rynku stwierdziłem "Nie lubię tłumu" Nie mam na mysli zlotowiczów, ale tych wszystkich ludzi obok których będziemy przemykać. Ostatnio spasowałem, tym razem też, wole powalczyć samotnie miro vs uśmiechnięty tłum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×