Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Jestem pod wrażeniem, bardzo się cieszę, że jest możliwość spotkania osób, które mają takie same problemy! Nikt nie będzie w stanie zrozumieć człowieka w depresji, czy z nerwicą, tak jak toś, kto przechodzi przez to samo.

Na razie jestem nowa na forum, jeszcze się nie wdrożyłam. Mam nadzieję, że za jakiś czas, kiedy już popiszę sobie z Wami, będę mogła przyłączyć się i poznać Was osobiście :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek 18 kwietnia o 18.00 pod Empikiem na Rynku odbędzie się spotkanie forumowe razem z innym forum(nieśmiałość 2osoby na pewno przyjdą ) jak ktoś jest chętny to niech napiszę w temacie czy przyjdzię. Moim znakiem rozpoznawczym będzie orteza na prawej ręce. Na Pw mogę podać numer kontaktowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spotkaniu forumowym było 5osób najpierw poszliśmy do Shot Pub na ulicy szpitalnej póżniej zmieliliśmy lokal na POLIBUDA miała być impreza od 20 ale żadnej nie było ale bardzo przyjemne miejsce można posiedzieć na świeżym powietrzu i na miejscu jest PIZZA.

 

W sobotę w Krakowie będzie 2adminów forum o nieśmiałości może by się udało ustalić spotkanie forumowe.

 

 

Jest ktoś chętny na sobotnie spotkanie ?

 

-- 19 kwi 2013, 17:34 --

 

Kolejne spotkanie forumowe

 

Sobota 20 kwietnia zbiórka o godzinie 17 pod Fontana na placu mariackim następnie idzemy do Shot Pub-Kraków, Szpitalna 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam sprawę.

Zapisalam się do poradni leczenia nerwic na lenartowicza.

Miałam już wizytę u psychiatry, skierował mnie na dalszą diagnostykę, robiłam te testy papierowe i te mega głupie komputerowe, na 6go maja mam umówionego psychologa i czy może mi ktoś z Was uświadmić jak to jest dalej? Czy oni mi będą przepisywać jakieś leki czy po leki to muszę chodzić osobno? Przecież ja zwariuję jak nie dostanę czegoś co mi pozwoli ''wrócić do siebie''.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek jest spotkanie forum nieśmiałość,samotność na ostatich spotkaniach było po 5osób na ostatnim spotkaniu z forum był Czasoprzestrzeń jak ktoś ma ochotę przyjść to zapraszam więcej informacji na PW

 

25 kwietnia godzina 18 miejsce zbiórki Teatr Słowackiego Znak rozpoznawczy biała kartka A4

 

Jak ktoś ma ochotę przyjść pózniej to mogę podać na PW numer telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam sprawę.

Zapisalam się do poradni leczenia nerwic na lenartowicza.

Miałam już wizytę u psychiatry, skierował mnie na dalszą diagnostykę, robiłam te testy papierowe i te mega głupie komputerowe, na 6go maja mam umówionego psychologa i czy może mi ktoś z Was uświadmić jak to jest dalej? Czy oni mi będą przepisywać jakieś leki czy po leki to muszę chodzić osobno? Przecież ja zwariuję jak nie dostanę czegoś co mi pozwoli ''wrócić do siebie''.....

 

Całkiem niedawno przechodziłem ten cały casting. Psycholog przeprowadzi z tobą wywiad, zresztą bez patrzenia w testy, które się wypełniało... Później czeka cię jeszcze wizyta podsumowawcza u psychiatry. Ten zapyta cię jakie konkretnie problemy będziesz chciała poruszyć na terapii, "bo oni nie chcą osób, które nie wiedzą czego chcą"... Na przydział do grupy czeka się kilka miesięcy. Musisz podpisać papierek, że podczas terapii zobowiązujesz się do leczenia wyłącznie u lekarzy z oddziału. Nie wiem jak jest z okresem pomiędzy byciem zakwalifikowanym, a udziałem w terapii. Na pewno nie zaszkodzi zapytać jak będziesz w maju u psychologa.

 

-- 28 kwi 2013, 02:02 --

 

W czwartek jest spotkanie forum nieśmiałość,samotność na ostatich spotkaniach było po 5osób na ostatnim spotkaniu z forum był Czasoprzestrzeń jak ktoś ma ochotę przyjść to zapraszam więcej informacji na PW

 

25 kwietnia godzina 18 miejsce zbiórki Teatr Słowackiego Znak rozpoznawczy biała kartka A4

 

Jak ktoś ma ochotę przyjść pózniej to mogę podać na PW numer telefonu.

 

Tym razem nie mogłem być, miałem kolację firmową do 21.00... Następnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Całkiem niedawno przechodziłem ten cały casting. Psycholog przeprowadzi z tobą wywiad, zresztą bez patrzenia w testy, które się wypełniało... Później czeka cię jeszcze wizyta podsumowawcza u psychiatry. Ten zapyta cię jakie konkretnie problemy będziesz chciała poruszyć na terapii, "bo oni nie chcą osób, które nie wiedzą czego chcą"... Na przydział do grupy czeka się kilka miesięcy. Musisz podpisać papierek, że podczas terapii zobowiązujesz się do leczenia wyłącznie u lekarzy z oddziału. Nie wiem jak jest z okresem pomiędzy byciem zakwalifikowanym, a udziałem w terapii. Na pewno nie zaszkodzi zapytać jak będziesz w maju u psychologa.

 

 

Jejku, Czasoprzesztrzeń w końcu się czegoś dowiaduję!!!! Boże, nawet nie wiesz jak bardzo jestem Ci wdzięczna. 6. maja ide do psychologa, a to dziwne, że zrobi to bez zaglądania w te testy? To po kiego ciula traciłam tyle czasu na wypełnianie ich? Wcale nie były to szybkie testy.

 

Czyli widzę, ze mam dokładnie przygotować się na tę wizytę podsumowwczą u psychatry, ale ten perwszy gostek u którego byłam był szalenie miły :)

 

Dostałeś juz przydział do grupy? bo mi coś wspominali, ze załapałabym się na wakacyjną grupę, a to mi nawet pasuje :)

 

No czyli podczas terapii spoko, ale zanim ja do tej terapii dojde, to potrzebuje lekarza, mam leki przepisane od rodzinnej, bardzo słabe, bo ona nie wiedziała co dokładnie i przepisać..

 

Czasoprzestrzeń, wielkie dzięki!!!

 

myszka40 chciałam być w czwartek ale zachorowałam i ledwo dochodze teraz do siebie, może do soboty dojde :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja tylko tak dla informacji piszę ;)

 

 

Spotkanie są spoko bez żadnej spiny jak nie chcesz to możesz na spotkaniu wogulę nic nie mówić i nie będzie z tym żadnego problemu. Przełamywanie się jest najlepszym sposobem pokonywania własnej fobi.

 

 

 

Zaprosić na spotkanie jakieś osoby z forum o nieśmiałości czy robimy tylko spotkanie we własnym gronie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zakrzówku na skałkach geberalnie teraz syf i mogiła, także wiecie :) wczoraj było :ognisko kwietniowe" tysiące ludzi, 1 ofiara, któa spadła ze skałek z góry, więc ładnych widoków nie ma. Ale impreza megaaa :Dhttps://www.facebook.com/events/433605483386259/?fref=ts

 

Jak coś to ja też jestem chętna na jakieś spotkanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×