Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, ja sorry ale muszę ze środy odpaść. Ale poza tym wydaje mi się, że przecież można zrobić kilka spotkań i wtedy ktoś, kto ma trudność z dopasowaniem terminów, na któreś na pewno się załapie. A kto chce moze byc nawet na wszystkich. Od przybytku głowa nie boli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecacie jakiegoś psychologa/psychoterapeutę z Krakowa? Chcę spróbować na NFZ.

ponawiam pytanie..Pasuje w końcu (po kilku latach zwlekania) się wybrać, interesował by mnie bardziej psychoterapeuta niż psycholog (kobieta - facetowi głupio tak się "spowiadać" ze słabości).

 

pozdrawiam Kojot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś z Was korzystał może z terapii indywidualnej w fundacji Pro Bono na Grodzkiej? http://www.probono-krakow.pl/index1.php?formy-pomocy,26 Idę tam jutro na pierwsze spotkanie i nie wiem czego się spodziewać, więc byłabym wdzięczna za jakieś opinie :)

 

Od razu spytam o drugą rzecz, a mianowicie o dobrego, 'porządnego', rozsądnego psychiatrę na NFZ- możecie polecić konkretnie jakieś nazwisko?

 

Z góry dzięki i pozdraaawiaaam (pełna energii dzięki deprywacji snu hue hue :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×