Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

nasza trójka była o 15 obok już nieistniejącego empiku na starym mieście i nikogo nie widzieliśmy.

 

-- 01 cze 2014, 08:37 --

 

dokładnie jedna osoba nikogo nie widziała, bo reszta leniów siedziała na ławeczce koło pomnika Adama M.

 

Koło empiku byłem od 14 50 do 15 35, z białą kartką, więc nie wiem o co tak naprawdę chodzi. Może następnym razem mam przynieść flagę zebyście zauważyli? :lol:

 

-- 01 cze 2014, 10:59 --

 

Jesteście parą?!

 

No..wiesz...to sprawa między nami :oops:

 

-- 09 cze 2014, 17:17 --

 

wątek umarł bo nikt nie miał dobrej odpowiedzi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zaorganizuje spotkanie,może w weekend 27,28 czerwiec??

Miało być jakoś wcześniej ale wątpie żeby do środy udało się tak szybko znaleźć dostatecznie dużą ilość chętnych do tego trochę mi to koliduje z sesją,a wtedy byłoby już po.Jak ktoś jest chętny to niech piszę,ja to ustawię,ostatnio było chyba 8 osób myślę że teraz nie będzie mniej,mam jakieś telefony i kontakty także powinno wypalic.

 

Odzywajcie się. :tel2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że przygarniecie starą forumowiczkę :D nie wiem czy wciąż są tutaj osoby z którymi dawno temu się widywałam, ale chętnie się z wami spotkam :)

27 wyjeżdżam na tydzień, więc jeśli coś wcześniej by się udało z pewnością przywędruję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty_tez_mozesz, już jakiś czas temu odgrzebałam forum, nawet napisałam pokrzepiający post, mając nadzieje, że komuś to w jakiś sposób pomoże ;) kiedyś poznałam tu kilka naprawdę fajnych osób z różnych części kraju, jednak jak zaczęłam przeszukiwać to wiele z nich już się tutaj nie udziela :< w sumie sama przestałam po jakimś czasie, więc cóż się dziwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×