Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Na niedzielę też być może coś zorganizuję,ale to jeszcze nie jest pewne.W razie czego zawiadomię.

 

-- 25 paź 2014, 10:00 --

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na dzisiejsze spotkanie,tak jak wcześniej ustalone 17.30 Plac Wolnica pod Muzeum Etnograficznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klex ale dupcia :)

 

byłem pierwszy raz od dawna na takim spotkaniu i okazało się, że była całkiem sporą frekwencja

było miło, poruszylismy trochę ciekawych tematów. szkoda że tak mało kobiet było :)

 

-- 28 paź 2014, 22:27 --

 

klex ale dupcia :)

 

byłem pierwszy raz od dawna na takim spotkaniu i okazało się, że była całkiem sporą frekwencja

było miło, poruszylismy trochę ciekawych tematów. szkoda że tak mało kobiet było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy dla kogo :) Dla niektórych ludzi mogą być niepowtarzalną okazją by wyjść z domu i się z kimś spotkać.

 

Wyobrażam sobie, że ktoś może usłyszeć na takim spotkaniu coś na co nie był gotowy. Natomiast chyba wszędzie w życiu jest to możliwe. Wydaje mi się że najbardziej szkodliwe byłoby uzależnianie od takich spotkan.

 

Kamaja, a czego szukałabyś na takich spotkaniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :) no jestem nowa. Hmm. A tu się chyba wszyscy znają. No, ale raz kozie śmierć!

Stwierdzono u mnie neurotyzm i osobowość masochistyczną. Kurde no piszę jak analfabeta, ale nie mam pojęcia co mam pisać! Więc emm...może ktoś się boryka tu z podobnym problemem? Jacyś neurotycy?

Mam dopiero 20 lat a już życie w du*e daje...za przeproszeniem.

Byłoby miło poznać kogoś i pogadać z kimś kto takie rzeczy rozumie, a niestety większość moich znajomych moze sobie jedynie wyobrazić co i jak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×