Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

( Dean )^2, jakby się parę osób zebrało, czemu nie :P Tylko ja nie mam zaufania do czystości kufli, więc wzięłabym ze sobą swój cydr :mrgreen:

Weź sobie kufel własny a nie cydr;)

No to zastanówcie się czy macie czas i napiszcie tu albo na pw a ja jutro jeszcze napiszę do paru osób które ostatnio były i może ktoś przyjdzie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chętnie spotkam,ale nie mogę wziąć na siebie organizacji spotkania,choć parę razy to robiłem.Nie dam rady teraz tego zorganizować bo mam dość poważny kryzysik,tj.śpie po 16 godzin i ciągle jestem zmęczony,rozkojarzony.Nie wiem co się dzieję,ale po prostu nie mam siły się tym zając teraz.Jeśli będziecie coś organizować to raczej przyjdę,ale jeśli ja mam to zorganizwać to dopiero za jakiś czas,jak moj stan się unormuje i dowiem się co się ze mną dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flora3, A nie lepiej na Plantach strzelić se po browarze :mrgreen: Tanio, klimatycznie i w swoim gronie :P

 

Btw Czemu usunęłaś swoje fotki ?

 

jak Ci nie szkoda kasy na mandat to spoko :lol::lol:

 

usunęłam w obawie że zdemaskują mnie niepożądane osoby ;)

 

-- 21 lis 2014, 00:30 --

 

Czy możecie polecić miejsce lub lekarza, który przeprowadza dobrą diagnostykę?

 

Na Lenartowicza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Ci nie szkoda kasy na mandat to spoko :lol::lol:

Cholera ... kompletnie o tym nie pomyślałam :? Fakt, walą w Kraku mandaty za publiczne picie aż miło. Nieraz słyszałam.

 

usunęłam w obawie że zdemaskują mnie niepożądane osoby ;)

A jakież to niepożądane osoby miałaby Cię zdemaskować ? Skąd w ogóle miałyby wiedzieć, że jesteś zarejestrowana na tym forum :roll: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Ci nie szkoda kasy na mandat to spoko :lol::lol:

Cholera ... kompletnie o tym nie pomyślałam :? Fakt, walą w Kraku mandaty za publiczne picie aż miło. Nieraz słyszałam.

 

usunęłam w obawie że zdemaskują mnie niepożądane osoby ;)

A jakież to niepożądane osoby miałaby Cię zdemaskować ? Skąd w ogóle miałyby wiedzieć, że jesteś zarejestrowana na tym forum :roll: ?

 

 

można się uwalić w jakiejś małej knajpce gdzie nie ma zbyt wielu ludzi

 

 

nie wiem skąd mogłyby wiedzieć ale zakładając że wszystko się może zdarzyć wolę być ostrożna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie, chcecie koniecznie tą sobotę? A czy może być next? ;) 29.11.2014 ? Może Kazimierz faktycznie? Tylko co tam jest fajnego... na Placu Nowym jest garden itp, ale jak tam byłam to był full ludzi. Jest jeszcze Atelier, trochę mniej było, aż przyszła "lansiarnia".

A może na Placu Wolnica - Podkowa? Dość klimatycznie, tylko piwo drogie, 9zł, skandal:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×