Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś kiedyś powiedział mi mądre słowa, że jak robisz coś z sercem, dobrego to wróci to do Ciebie dwukrotnie, a jak czynisz zło, to wróci czterokrotnie...

W sumie to żyję według zasady, aby traktować innych dobrze, tak jak sama chciałabym byc traktowana, bo to "dobro", kiedyś do mnie wróci. Zło też wraca.

 

jestem nieszczesliwy, gdyz niewazne ile serca w cos wloze to i tak mi nie wyjdzie. Inni sa szczesliwi, bo wkladajac mniejszy wysilek w to, co robia, maja duzo wiecej sukcesow.

Też mam czasem takie wrażenie, ale generalnie życie to koło. Wszystko się toczy. Dziś Tobie coś nie wyjdzie, jutro komuś innemu. Warto sobie zresztą zaprzątać głowę tym, że ktoś ma lepiej/gorzej? Może właśnie to zastanawianie się nad tym, że są ludzie, którzy możliwe, że radzą sobie lepiej niż Ty, wpływa aż tak negatywnie na Ciebie? Czasem warto to odrzucić i zająć się sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, cześć.

 

anonus to jest forum dla skrzywionych, gdzie każdy patrzy w siebie, by sobie pomóc. To nie jakiś klub kucyków Pony, gdzie wystarczy że masz zestaw z kucykami i to przepustka do tego, żeby cię na forum wszyscy kochali. Kibole też są akceptowanie w swojej grupie. To jest forum dla "innych" więc trudniej znaleźć solidarność. No chyba, że się zaczniemy licytować kto ma gorzej, takie przypadki już nie raz tu miały miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba też doceniać to co się ma. no chyba, że jest się w dużej chorobie, która uniemożliwia własne myślenie. ale tak to naprawdę jest wiele rzeczy za które można być wdzięcznym i oprócz tego co Rebelia napisała, że się oglądamy na innych niepotrzebnie to też zatruwa nam nasze życie to, jak chcielibyśmy żeby było a nie jakie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×